Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

Для котів

Уточнити пошук

ACANA GRASSLANDS CAT 1,8 кг. Біологічно відповідний корм для кішок всіх порід та віку .

   Кішки від природи хижаки, пристосовані до їжі, багатої різноманітними білками та жирами з меншою кількістю фруктів овочів та трав.    Саме тому,..

800 грн.

ACANA GRASSLANDS CAT 5,4 кг. Біологічно відповідний корм для кішок всіх порід та віку .

   Кішки від природи хижаки, пристосовані до їжі, багатої різноманітними білками та жирами з меншою кількістю фруктів овочів та трав.    Саме тому,..

1.940 грн.

ACANA PACIFICA CAT 5,4кг з рибою -корм для кішок всіх порід та віку .

         Кішки від природи хижаки, пристосовані до раціонів, багатих різноманітними білками та жирами з меншою кількістю фруктів овочів та трав..

1.740 грн.

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

          Каталог «Корм для котів» налічує понад 600 найменувань різної продукції, серед якої лідерами вважаються: Grandorf, Acana, Royal Canin, Pro Plan, Josera . При цьому весь доступний асортимент товарів забезпечений фільтрами по найбільш важливим параметрам: вік і порода і тварини, а також тип і склад корму.

         Виділяють два основних види котячого корму: сухий і консерви. Перший відрізняється тривалим терміном зберігання, а також перешкоджає запаленню ясен, сприяє видаленню каменя і нальоту на зубах і зміцнює їх. Консерви менш калорійні і поживні, а банку з ними не можна довго залишати відкритою. Вони мають менший термін придатності, ніж сухі аналоги, тому запастися про запас таким кормом не вийде. Деякі породи кішок схильні сечокам'яної хвороби та ниркової недостатності - таких вихованців рекомендують годувати саме консервами, оскільки вони характеризуються підвищеним вмістом води. Всі кішки постійно доглядають за собою і вилизуються, що у випадку з довгошерстими і часто линяють породами загрожує заковтуванням тваринам власної вовни і її накопичення в шлунку. Це призводить до подразнення слизової оболонки останнього, порушення процесу травлення, а також появі нудоти, блювоти і втрати апетиту. Найтрагічніший результат - це просування грудочок шерсті зі шлунка в кишечник і його закупорка. Для запобігання подібних проблем в раціон вихованця необхідно включати спеціальний котячий корм (зазвичай в його назві фігурує слово "Hairball"), що містить натуральні рослинні волокна, що стимулюють перистальтику і сприяють виведенню з шлунково-кишкового тракту тваринного накопичилася вовни. Вибір даного товару необхідно проводити з урахуванням віку тварини. Для кошенят слід купувати рідкий корм, легко засвоюваний і містить набір корисних вітамінів, а літніх особин слід годувати консервами, які найкраще підходять для тендітних зубів.