Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

JOSERA

Уточнити пошук

Josera Active 25/17. Корм преміум-класу для активних собак. Вага 20 кг.

   Повнораціонний корм преміум-класу для дорослих собак, які відрізняються активністю та рухливістю. • Спеціальний рецепт для енергійних тварин • «Актив» має високий вміст метаболічної енергії • Пі..

1.635 грн.

Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

JOSERA

 Знижки! Передзвоніть або напишіть, щоб уточнити ціну на корм для собак Йозера (Josera) купити Львів, Україна - ціна, відгуки.


 Сімейне німецьке підприємство JOSERA протягом трьох поколінь створює харчування вищої якості для собак і кішок. Усі корми для собак і кішок виробляються на фабриці в р. Кляйнхойбах, Баварія. Josera не використовує генно-модифіковану сировину, а застосовує лише м'ясні компоненти, дозволені для вживання в їжу людиною. Щоб уникнути алергічних реакцій в кормах не використовуються пшениця, соя; хімічні барвники, ароматизатори та консерванти.

   Продукти компанії «Josera» виробляються відповідно до найновіших розробок галузі, у тісній співпраці із науковцями та піклуючись про навколишнє середовище. При цьому компанія уникає додаткових затрат на всіх етапах виробництва і, дякуючи цьому, пропонує корми преміум та суперпреміум класу за доступними цінами. Для виробництва обираються виключно високоякісні, здорові природні складові, які перевіряються у власній лабораторії.  М'ясні компоненти продукції походять виключно від тварин, споживання м'яса яких дозволено для людей.

   Прагнення компанії постійно гарантувати Вашому домашньому улюбленцю стабільну високу якість. Тому перевіряється не тільки сировину, яка надходить на виробництво, а й готову продукцію перед їі відвантаженням. В інтересах сімейного підприємства «Josera» здорове харчування, довготривала, економна торгівля та високоякісний менеджмент якості. В цьому Ви можете бути впевнені!!!