Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

PROPLAN

ProPlan Large Robust. З куркою. Для великих порід. 14кг

Рекомендації по годівлі: Рекомендовану кількість корму слід коригувати у відповідності з погодними умовами (кількість корму слід збільшити в холодну погоду, якщо собака живе поза домом), рівнем актив..

1564 грн.

ProPlan Medium Sensitive. З лососем. Для сер.порід схильних до алергії.14кг

         Medium Sensitive (для собак середніх порід, схильних до алергії. З лососем). Особливе поєднання поживних речовин підтримує шкіру здоровою, а шерсть - яскравою та блискучою, а також дозволяє..

1930 грн.

ProPlan Medium. З куркою. Для собак середніх порід. 14кг

Курка і Рис - Повнораціонний і збалансований корм для дорослих собак. Корм Pro Plan Курка і Рис є високоякісним харчуванням, розробленим спеціально для забезпечення собаки усіма поживними речовинами ..

1630 грн.

ProPlan Puppy Large Robust. З куркою. Для цуценят великих порід. 12кг

           Сухий корм ProPlan Large Breed Robust Complete Puppy розроблений спеціально для цуценят порід з великою статурою. Годування цуценят даними кормом сприяє гармонійному розвитку та здоров'ю тр..

1470 грн.

ProPlan Puppy Medium Sensitive. З лососем.Для цуценят схильних до алергії . 12кг

            Повнораціонний корм і захист для цуценят з чутливим травленням Знижуючи вірогідність розвитку негативних харчових реакцій, корми з обмеженим числом джерел білка можуть стати гарним вибором..

1801 грн.

ProPlan Puppy Medium. З куркою. Для цуценят середніх порід. 12кг

Корм спеціально розроблений для цуценят середніх порід. Цуценятам, які важать 10 кг і менше, потрібна велика кількість енергії, так як у міру росту у них прискорюються обмінні процеси. Даний корм має..

1450 грн.

ProPlan Puppy Medium. З куркою. Для цуценят середніх порід. 3кг

            Корм спеціально розроблений для цуценят середніх порід. Цуценятам, які важать 10 кг і менше, потрібна велика кількість енергії, так як у міру росту у них прискорюються обмінні процеси. Дан..

460 грн.

ProPlan Small&Mini Sens.digestion. З куркою. Для собак малих порід з чутливим травленням 7кг

      Pro Plan Adult Small and Mini Sens.digestion містить відібрані джерела пребіотиків, що поліпшують баланс мікрофлори кишечнику у собак дрібних порід. Зменшує відкладення зубного каменю на 40%. Ба..

1180 грн.

ProPlan Small&Mini. З куркою. Для собак малих порід 3кг

  Спеціально розроблений для дорослих собак дрібних порід вагою до 10 кг.       Корм Pro Plan Adult Small&Mini виготовлений на основі м'яса курки вищої якості і легко засвоюваного рису, без барвникі..

525 грн.

ProPlan Small&Mini. З куркою. Для собак малих порід. 7 кг

      Спеціально розроблений для дорослих собак дрібних порід вагою до 10 кг.       Корм Pro Plan Adult Small&Mini виготовлений на основі м'яса курки вищої якості і легко засвоюваного рису, без барв..

1050 грн.

Показано 1 по 10 з 10 (Всього сторінок 1)

PROPLAN
Харчові потреби тварин змінюються паралельно зі зміною етапів життя і змінами в способі життя Вашого собаки. Корми Pro Plan® розроблено в максимальній відповідності до індивідуальних потреб тварини: - на кожному етапі життя собаки (для цуценят, для дорослих собак та собак віком від 7 років) - у ситуаціях, які потребують особливого догляду (підвищена харчова чутливість, алергійні шкірні реакції, надлишкова вага чи висока фізична активність) - для порід будь-яких розмірів (малих порід, великих порід з масивною статурою, великих порід з атлетичною статурою) - маючи багаторічний досвід виробництва та передових наукових досліджень Nestle Purina® прагне забезпечити довге життя та зберегти здоров’я Вашого собаки, адже ми розуміємо як Ви його любите. - виходячи з того, що домашні тварини є нашими партнерами, за допомогою спеціального харчування, яке відповідає спеціальним потребам собак, ми намагаємось допомоги власникам та їх улюбленцям прожити разом довге та щасливе життя.