Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

ProPlan Large Robust. З куркою. Для великих порід.

ProPlan Large Robust. З куркою. Для великих порід. 14кг

Рекомендації по годівлі: Рекомендовану кількість корму слід коригувати у відповідності з погодними умовами (кількість корму слід збільшити в холодну погоду, якщо собака живе поза домом), рівнем актив..

1.350 грн.

Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

ProPlan Large Robust. З куркою. Для великих порід.

            Сухий корм Pro Plan Adult Large Robust Chicken (Пурина Про План для собак великих порід з Куркою) - повнораціонне живлення і захист для собак великих порід з потужною статурою. Комбінація L-карнітину і оптимальних пропорцій жирів і білків перешкоджає надмірному відкладенню жирів. Більше того, високий вміст глутаміну, допомагає захистити чутливу травну систему собак великих порід. Корм Pro Plan Adult Large Robust Chicken, створений на основі м'яса курки вищої якості і легко засвоюваного рису - це повнораціонний збалансоване харчування, що забезпечує Вашу собаку природним захистом на все життя.

          Ключові особливості корму Pro Plan Adult Large Robust Chicken: СИСТЕМА «ROBUST»: комбінація L-карнітину і оптимальних пропорцій жирів і білків сприяє регуляції відкладення жиру під час росту цуценят потужних порід Підвищений вміст вітамінів Е і С для боротьби з вільними радикалами і підтримки сили імунної системи Високий вміст глутаміну, що допомагає захистити чутливу травну систему собак великих порід Повноцінні білки, омега-3 і -6 жирні кислоти, вітаміни і мікроелементи забезпечують силу і здоров'я шкіри і шерсті