Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

ProPlan Puppy Medium. З куркою. Для цуценят середніх порід.

ProPlan Puppy Medium. З куркою. Для цуценят середніх порід. 12кг

Корм спеціально розроблений для цуценят середніх порід. Цуценятам, які важать 10 кг і менше, потрібна велика кількість енергії, так як у міру росту у них прискорюються обмінні процеси. Даний корм має..

1.290 грн.

ProPlan Puppy Medium. З куркою. Для цуценят середніх порід. 3кг

            Корм спеціально розроблений для цуценят середніх порід. Цуценятам, які важать 10 кг і менше, потрібна велика кількість енергії, так як у міру росту у них прискорюються обмінні процеси. Дан..

380 грн.

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

ProPlan Puppy Medium. З куркою. Для цуценят середніх порід.

            Корм спеціально розроблений для цуценят середніх порід. Цуценятам, які важать 10 кг і менше, потрібна велика кількість енергії, так як у міру росту у них прискорюються обмінні процеси. Даний корм має підвищений вміст білків і жирів (32% білків, 21% жирів), які спалюються у вигляді енергії, що дозволяє цуценятам рости сильними, здоровими і зберігати оптимальну масу тіла. Корм Pro Plan Для цуценят дрібних порід допомагає контролювати масу тіла для того, щоб цуценя було здоровим і володів нормальною статурою.

           Даний корм розроблений, як збалансоване харчування, яке підтримує імунну систему. Він також збагачений вітамінами, кальцієм та іншими мінеральними речовинами для міцних кісток і зубів.