Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

ProPlan Puppy Large Robust. З куркою. Для цуценят великих порід.

ProPlan Puppy Large Robust. З куркою. Для цуценят великих порід. 12кг

           Сухий корм ProPlan Large Breed Robust Complete Puppy розроблений спеціально для цуценят порід з великою статурою. Годування цуценят даними кормом сприяє гармонійному розвитку та здоров'ю тр..

1.280 грн.

ProPlan Puppy Large. З куркою. Для цуценят великих порід. 3кг

Сухий корм ProPlan Large Breed Robust Complete Puppy розроблений спеціально для цуценят порід з великою статурою. Годування цуценят даними кормом сприяє гармонійному розвитку та здоров'ю травної та і..

390 грн.

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

ProPlan Puppy Large Robust. З куркою. Для цуценят великих порід.
Сухий корм ProPlan Large Breed Robust Complete Puppy розроблений спеціально для цуценят порід з великою статурою. Годування цуценят даними кормом сприяє гармонійному розвитку та здоров'ю травної та імунної системи, здоров'ю шкіри, шерсті, суглобів цуценяти. ProPlan Large Breed Robust Complete Puppy виготовлений тільки з високоякісних інгредієнтів, містить мінімум 32% курки, а також має в своєму складі: Унікальна комбінація L-карнітину і оптимальні пропорцій жирів і білків, що сприяє регуляції відкладення жиру під час росту цуценят потужних порід, ретельному контролю ваги цуценят. ДГК (докозагексаеноевая кислота) - полінасичена жирна кислота, є важливим елементом для формування нервової системи і сітківки очей тварини, вкрай важлива для розвитку мозку цуценяти в період від народження до фізіологічної зрілості. Вітаміни Е і С - допомагають нейтралізувати вільні радикали, мають антиоксидантну дію, служать для підтримки імунітету цуценяти. Оптимальне співвідношення кальцію і фосфору - необхідне вашому улюбленцю для формування та здорового зростання здоров'я зубів і кісток. Омега 3 та 6 жирні кислоти - покращують стан шкіри і шерсті цуценяти. Глюкозамін - необхідний для збереження здоров'я суглобів цуценяти, їх гармонійного розвитку, поліпшення рухливості. Глютамін - живить клітини травного тракту, сприяє поліпшенню роботи шлунково-кишкового тракту. Апетитні хрусткі гранули корму ProPlan Large Breed Robust Complete Puppy сприяють м'якому очищенню зубів щеняти, під час годування, масажу ясен, знижують ризик виникнення зубного каменю і забезпечують контроль за гігієною порожнини рота собаки. ProPlan Large Breed Robust Complete Puppy підходить для годування цуценят великих порід з масивним статурою у віці до 12 місяців, а також для годування вагітних сук.