Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

Pronature Holistic Корм для собак з океанічною білою рибою і диким рисом

Pronature Holistic Корм для собак з океанічною білою рибою і диким рисом. 13,6 кг

       Pronature Holistic ( Пронатюр Холістік ) з океанічною білою рибою і диким рисом сухий холістік корм для собак. Це здорове і смачне харчування з натуральних продуктів для малоактивних собак або ..

2.440 грн.

Pronature Holistic Корм для собак з океанічною білою рибою і диким рисом. 2,72 кг

         Pronature Holistic ( Пронатюр Холістік ) з океанічною білою рибою і диким рисом сухий холістік корм для собак Це здорове і смачне харчування з натуральних продуктів для малоактивних собак або..

610 грн.

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Pronature Holistic Корм для собак  з океанічною білою рибою і диким рисом
Pronature Holistic ( Пронатюр Холістік ) з океанічною білою рибою і диким рисом сухий холістік корм для собак Це здорове і смачне харчування з натуральних продуктів для малоактивних собак або собак в зрілому віці всіх порід старше 7 років. На основі океанічної білої риби і дикого рису. Складається на 27% з м'яса , на 15% - з фруктів і овочів , на 58 % - з різноманітних компонентів ( екстракти жирів і масел , спеції і пряні трави , вітаміни та мінерали) . Забезпечить міцне здоров'я всіх органів і організму собаки в цілому. Унікальна рецептура робить харчування повноцінним , смачним і сприяє міцному здоров'ю.