Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

TRAINER

Уточнити пошук

TRAINER FITNESS3 ADULT MEDIUM & MAXI With Duck Rice Oil (Для собак середніх та великих порід з качкою) 3 кг.

       TRAINER® FITNESS3 ADULT MEDIUM & MAXI With Duck Rice Oil – повноцінне монопротеїнове харчування для дорослих собак середніх та великих порід на основі качатини, рису і рослинної олії. Монопрот..

774 грн.

Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

TRAINER

           TRAINER® - корми для собак и котів Cупер преміум класу виробництва італійської компанії Nova Foods srl.

          Компанія NOVA FOODS srl була заснована в 60х роках ХХ століття. У 1991 році були розроблені і представлені на ринок корми для тварин торгової марки Trainer з підвищеним вмістом свіжого безкісткового м'яса свійської птиці. В основу продукту покладена ідея про комплексне харчування. Комплексне харчування спрямовано на те, щоб досягти здорового психічного і фізичного стану вашої тварини, даючи їй чудово збалансовані натуральні продукти. Для виробництва вибираються першого класу інгредієнти, використовуючи італійську сировину унікальної якості. Колір забезпечується натуральними інгредієнтами, що є гарантією натуральності корма для домашніх тварин. Швидкі тимчасові рамки обробки дозволяють зберегти поживні цінності м'яса, покращуючи його засвоюваність і засвоєння незамінних амінокислот.

          Секрет з кормів для домашніх тварин NOVA FOODS полягає в їх простоті, якості та інновації. Це продукти, які, завдяки використанню найсучасніших технологій, забезпечують чудову якість харчування, з урахуванням особливостей тварин та їх потреб.

Починаючи з 2014 року серія сухих кормів TRAINER для собак і котів класу Super Premium стала доступною і в Україні.