Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

TRAINER® NATURAL

TRAINER NATURAL PUPPY & JUNIOR MINI NATURAL (Для цуценят дрібних порід) 7 кг.

         TRAINER® NATURAL PUPPY & JUNIOR MINI – повноцінний раціон для цуценят дрібних порід від 1 до 10 місяців. Нуклеотиди дріжджового екстракту, що входять до складу раціону, укріплюють імунну сис..

1.560 грн.

TRAINER NATURAL PUPPY & JUNIOR MEDIUM NATURAL (Для цуценят середніх порід) 12 кг.

      TRAINER® NATURAL PUPPY & JUNIOR MEDIUM – повноцінний раціон для цуценят середніх порід від 1 до 12-15 місяців. Повноцінне функціональне харчування підтримає здоров’я Вашого цуценяти. Нуклеотиди..

2.000 грн.

TRAINER NATURAL PUPPY & JUNIOR MEDIUM NATURAL (Для цуценят середніх порід) 3 кг.

      TRAINER® NATURAL PUPPY & JUNIOR MEDIUM – повноцінний раціон для цуценят середніх порід від 1 до 12-15 місяців. Повноцінне функціональне харчування підтримає здоров’я Вашого цуценяти. Нуклеотиди..

590 грн.

Trainer Natural Adult Medium - для дорослих собак середніх порід 12кг.

TRAINER® NATURAL ADULT MEDIUM зі Свіжою Курятиною, Рисом та Алоє Вера – повноцінний раціон для дорослих собак середніх порід. Повноцінне функціональне харчування підтримає здоров’я Вашої собаки. Ек..

1.800 грн.

Trainer Natural Adult Mini - для дорослих собак дрібних порід 7кг

TRAINER® NATURAL ADULT MINI With Chicken Rice & Aloe Vera – повноцінний раціон для дорослих собак дрібних порід. Повноцінне функціональне харчування підтримає здоров’я ..

1.470 грн.

Trainer Natural Adult Light Mini - для дорослих собак дрібних порід, схильних до надлишкової ваги 7кг

TRAINER® NATURAL LIGHT MINI – повноцінний раціон для дорослих собак дрібних порід, схильних до надлишкової ваги. Повноцінне функціональне харчування підтримає здоров’я Вашої собаки. Собаки дрібних ..

1.550 грн.

Trainer Natural Adult Maxi - для дорослих собак великих порід 12кг

TRAINER® NATURAL ADULT MAXI– повноцінний раціон для дорослих собак великих порід. Повноцінне функціональне харчування підтримає здоров’я Вашої собаки. Екстракт зеленої мідії багатий на поживні речо..

1.830 грн.

Trainer Natural Puppy Maxi - для цуценят великих порід 12кг

TRAINER® NATURAL PUPPY MAXI – повноцінний раціон для цуценят великих порід у перший період зростання (до 8 місяців). Повноцінне функціональне харчування підтримає здоров’я Вашого цуценяти. Нуклеоти..

2.000 грн.

Trainer Natural Super Premium Junior Maxi - для цуценят великих порід (до 24 місяців) 12кг

TRAINER® NATURAL JUNIOR MAXI – повноцінний раціон для цуценят великих порід у другий період зростання (до 24 місяців). Повноцінне функціональне харчування підтримає здоров’я Вашої собаки. Нуклеотид..

2.000 грн.

Показано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)

TRAINER® NATURAL

         Високоякісні раціони класу суперпреміум Trainer Natural є повноцінним біологічно активним харчуванням, створеним для підтримки певних функцій організму. Уся лінія цих раціонів відповідає вимогам нового напрямку в розробці та виготовленні спеціалізованого харчування, яке забезпечує всі потреби собаки відповідно до її породи, розміру, віку, фізичної активності та фізіологічного стану.
         За короткий проміжок часу (не більше 8 годин) незаморожене свіже м’ясо, відділене від костей, охолоджене до температури 4° С, проходить процес екструдування під високим тиском (twin-screw) – це є найсучасніша технологічна система обробки харчових продуктів. Завдяки цьому вдається не лише зберегти природну харчову цінність, але й значно покращити харчові якості джерел тваринного білка (птиці, риби і т.п.) за рахунок підвищення перетравлюваності білків та збільшення доступності життєво важливих амінокислот для засвоєння організмом.

         Природні джерела більшості вітамінів – фрукти та овочі – в складі клітин мають пігменти, які зафарбовують їх в природні кольори. Багатьом з нас відома рекомендація дієтологів: «кожного дня з’їдайте щонебудь червоне, жовте чи зелене». Справді, фрукти та овочі поділяються на три основні групи, які мають як загальні, так і специфічні якості, здатні впливати на здоров’я та мають пігменти, що надають їм червоний, жовтий чи зелений колір.

СОБАКИ ДРІБНИХ РОЗМІРІВ
Усі продукти доповнені функціональними компонентами (переважно жовтого кольору), які сприяють травленню та мають здатність сповільнювати процес старіння клітин.

СОБАКИ СЕРЕДНІХ РОЗМІРІВ
Усі продукти доповнені функціональними компонентами (переважно червоного кольору), які стимулюють імунну систему та покращують пігментацію шкіри та шерсті.

СОБАКИ ВЕЛИКІ ТА ГІГАНТСЬКІ
Усі продукти доповнені функціональними компонентами (переважно зеленого кольору), які покращують перетравлюваність раціону, захищають від інфекцій та стимулюють розвиток та ріст корисних бактерій кишечника.