Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

TRAINER® FITNESS 3

TRAINER FITNESS3 ADULT MEDIUM & MAXI With Duck Rice Oil (Для собак середніх та великих порід з качкою) 12,5 кг.

       TRAINER® FITNESS3 ADULT MEDIUM & MAXI With Duck Rice Oil – повноцінне монопротеїнове харчування для дорослих собак середніх та великих порід на основі качатини, рису і рослинної олії. Монопрот..

2.020 грн.

TRAINER FITNESS3 ADULT MEDIUM & MAXI With Rabbit Potatoes Oil (Для собак середніх та великих порід з кролятиною) 3 кг.

           TRAINER® FITNESS3 ADULT MEDIUM & MAXI With Rabbit Potatoes Oil – повноцінне монопротеїнове харчування для дорослих собак середніх та великих порід на основі кролятини, картоплі і рослинної ..

620 грн.

TRAINER FITNESS3 ADULT MINI With Rabbit Potatoes Oil (Для собак дрібних порід з кролятиною) 7,5 кг.

       TRAINER® FITNESS3 ADULT MINI With Rabbit Potatoes Oil – повноцінне монопротеїнове харчування для дорослих собак дрібних порід на основі кролятини, картоплі та рослинної олії. Монопротеїнове ха..

1.560 грн.

TRAINER FITNESS3 ADULT MINI With Duck Rice Oil (Для собак дрібних порід з качкою) 7,5 кг.

   TRAINER® FITNESS3 ADULT MINI With Duck Rice Oil – повноцінне монопротеїнове харчування для дорослих собак дрібних порід на основі качатини, рису і рослинної олії. Монопротеїнове харчування містить..

1.600 грн.

TRAINER FITNESS3 PUPPY & JUNIOR MEDIUM & MAXI With Duck Rice Oil (Для цуценят середніх та великих порід) 3 кг.

TRAINER® FITNESS3 PUPPY & JUNIOR MEDIUM & MAXI With Duck Rice Oil – повноцінне монопротеїнове харчування для цуценят середніх та великих порід на основі м’яса качки, рису та рослинної олі..

690 грн.

TRAINER FITNESS3 ADULT MEDIUM & MAXI With Lamb Rice Oil (Для собак середніх та великих порід з ягнятиною) 12,5 кг.

      TRAINER® FITNESS3 ADULT MEDIUM & MAXI With Lamb Rice Oil – повноцінне монопротеїнове харчування для дорослих собак середніх та великих порід на основі ягнятини, рису і рослинної олії Монопротеї..

2.020 грн.

TRAINER FITNESS3 ADULT MEDIUM & MAXI With Lamb Rice Oil (Для собак середніх та великих порід з ягнятиною) 3 кг.

      TRAINER® FITNESS3 ADULT MEDIUM & MAXI With Lamb Rice Oil – повноцінне монопротеїнове харчування для дорослих собак середніх та великих порід на основі ягнятини, рису і рослинної олії Монопротеї..

590 грн.

TRAINER FITNESS3 ADULT MEDIUM & MAXI With Rabbit Potatoes Oil (Для собак середніх та великих порід з кролятиною) 12,5 кг.

           TRAINER® FITNESS3 ADULT MEDIUM & MAXI With Rabbit Potatoes Oil – повноцінне монопротеїнове харчування для дорослих собак середніх та великих порід на основі кролятини, картоплі і рослинної ..

2.190 грн.

TRAINER FITNESS3 ADULT MINI With Lamb Rice Oil (Для собак дрібних порід з ягнятиною) 7,5 кг

       TRAINER® FITNESS3 ADULT MINI With Lamb Rice Oil – повноцінне монопротеїнове харчування для дорослих собак дрібних порід на основі ягнятини, рису і рослинної олії. Монопротеїнове харчування міс..

1.480 грн.

TRAINER FITNESS3 PUPPY & JUNIOR MEDIUM & MAXI With Duck Rice Oil (Для цуценят середніх та великих порід) 12,5 кг.

TRAINER® FITNESS3 PUPPY & JUNIOR MEDIUM & MAXI With Duck Rice Oil – повноцінне монопротеїнове харчування для цуценят середніх та великих порід на основі м’яса качки, рису та рослинної олії. Монопроте..

2.230 грн.

TRAINER FITNESS3 PUPPY & JUNIOR MINI With Duck Rice Oil (Для цуценят дрібних порід) 2 кг.

      TRAINER® FITNESS3 PUPPY & JUNIOR  MINI With Duck Rice Oil – повноцінне монопротеїнове харчування для цуценят дрібних порід на основі качки, рису та рослинної олії. Монопротеїнове харчування міс..

490 грн.

Показано 1 по 11 з 11 (Всього сторінок 1)

TRAINER® FITNESS 3

       Корми нової лінійки Trainer® Fitness 3 беруть початок від філософії холістичного (цілісного) живлення, а тому дарують здоров'я і не містять зайвого, оскільки розробляються з урахуванням 3 основних джерел поживних речовин:

  • одне джерело тваринного білка, добре засвоєний і який рідко зустрічається;
  • одне джерело легко засвоюваних вуглеводів;
  • одне джерело рослинного натурального жиру (кукурудзяна олія), багатий на лінолеву кислоту.

       Щоденний збалансований раціон забезпечує організм оптимальною кількістю енергії і поживних речовин, що підходить для собак будь-якого віку і розміру, допомагає уникнути надмірного вживання білка і скоротити кількість потенційних алергенів, небезпечних для собак. Корми не містять штучних консервантів і барвників, створені із застосуванням інгредієнтів, які не містять гліадин, білок виявлений в пшеничному глютені.