Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

Profine

Profine DOG Adult Chicken&Potatoes- корм для собак з куркою 15кг

Profine Dog Adult Chicken&Potatoes - це корм супер преміум класу для дорослих собак з натуральної курки та картоплею. Містить 47% м'яса курки. Харчові переваги корму: ПЕРЕШКОДЖАЄ СТАРІННЮОрганічні..

1050 грн.

Profine DOG Adult Lamb&Potatoes - корм для собак з ягня, 15 кг.

Profine Dog Adult Lamb&Potatoes - це корм супер преміум класу для дорослих собак з  гіпоалергенним м'ясом новозеландського ягня та картоплею. Містить 47% м'яса ягня. Харчові переваги корму: ПЕРЕШК..

1730 грн.

Profine DOG Adult Large Breed Chicken&Potatoes - корм для собак великих порід з куркою 15кг

Profine Dog Adult Large Breed Chicken&Potatoes - це корм супер преміум класу для дорослих собак великих порід з натуральної курки та картоплею. Містить 47% м'яса курки. Харчові переваги корму: ТУР..

1120 грн.

Profine DOG Adult Salmon&Potatoes - корм для собак лососем, 15 кг.

Profine Dog Adult Salmon&Potatoes - це корм супер преміум класу для дорослих собак з  гіпоалергенним лососем та картоплею. Містить 40% м'яса лосося. Харчові переваги корму: ПЕРЕШКОДЖАЄ СТАРІННЮОрг..

1670 грн.

Profine DOG Senior Turkey&Potatoes - корм для собак похилого віку з індичкою, 15кг

Profine Dog Senior Turkey&Potatoes - це корм супер преміум класу для собак похилого віку з натуральною індичкою та картоплею. Містить 40% м'яса індички та курки. Харчові переваги корму: ПЕРЕШКОДЖА..

1250 грн.

Profine Puppy Chicken&Potatoes - корм для цуценят і молодих собак з куркою, 15кг

Profine Puppy Chicken&Potatoes - це корм супер преміум класу для цуценят і молодих собак з натуральною куркою та картоплею. Містить 60% м'яса курки. Харчові переваги корму: ФОРМУЛА ДЛЯ СБАЛАНСОВАН..

1200 грн.

Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)

Profine

Корм для собак Профайн (Profine) купити Львів, Україна -ціна, відгуки.

 

    Profine (Профайн) - це новий корм супер преміум класу від компанії VAFO PRAHA s.r.o.

    Чеська сімейна компанія VAFO PRAHA займається розробкою і виробництвом кормів для домашніх тварин. Заснована в червні 1994 року, сьогодні компанія VAFO PRAHA поставляє продукцію в 45 країн по всьому світу.

     Серія Profine Суперпреміум була розроблена у відповідності з новітніми науковими дослідженнями у галузі харчування собак. Основна мета серії Profine – забезпечити натуральне та безпечне харчування протягом усього життя собаки. Зернові, які, як правило, містяться в кормі для собак, як, наприклад, пшениця або ячмінь, НЕ Є достатньо ефективним джерелом енергії для собак. Унікальна "low grain formula" – комбінація картоплі в високо перетравлюваної формі, помідорів, кукурудзи – забезпечує енергію, яку тварини вбирають без побічних ефектів, як наприклад алергії на їжу, проблеми несприйняття їжі, захворювання травної системи кишечника.