Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

Brit Premium

BRIT Premium Adult L 15 кг - для дорослих собак великих порід

BRIT PREMIUM ADULT L - це повнораціонне сухе харчування для собак великих порід 25-50 кг. Правильно організоване харчування дуже важливо для собак великих порід у зв'язку з їх фізіологічними особливос..

940 грн.

BRIT Premium Adult M 15 кг - корм для дорослих собак середніх порід

BRIT PREMIUM ADULT M - це сухе повноцінне харчування для дорослих собак середніх порід вагою 10-25 кг. Якщо ви хочете підтримувати організм вашої собаки в здоровому стані, ви повинні забезпечити її як..

890 грн.

BRIT Premium Adult S 8 кг - корм для дорослих собак маленьких порід.

BRIT PREMIUM ADULT S - повнораціонне сухе харчування для дорослих собак дрібних порід вагою 1-10 кг Собаки маленьких порід мають свої фізіологічні особливості і дуже важливо забезпечити їм правильне х..

720 грн.

BRIT Premium Adult XL 15 кг -корм для дорослих собак гігантських порід

Для задоволення харчових потреб собак гігантських порід у силу їх фізіологічних особливостей, потрібно спеціально збалансований харчовий раціон. Корм BRIT PREMIUM ADULT XL є прекрасно збалансованим ко..

1080 грн.

BRIT Premium Junior L 15 кг - корм для цуценят великих порід

Корм BRIT PREMIUM JUNIOR L - це прекрасно збалансоване харчування для молодих собак і цуценят великих порід. Рекомендований для собак вагою 25-50 кг і віком від 4 місяців до 2 років. Правильно організ..

1050 грн.

BRIT Premium Junior XL 15 кг - корм для цуценят гігантських порід

Собакам гігантських порід властиві деякі фізіологічні особливості, особливо це стосується молодих собак у період їх активного росту. Корм BRIT PREMIUM JUNIOR XL ідеально збалансований і містить всі не..

1090 грн.

BRIT Premium Lamb & Rice 15 кг - корм з ягня і рисом для собак всіх порід

BRIT PREMIUM LAMB RICE - це спеціальне гіпоалергенне харчування для дорослих собак схильних до проявів харчової алергії. Основною особливістю цього корму є наявність м'яса ягняти і рису. Він не містит..

1490 грн.

BRIT Premium Sport 15 кг - корм для собак з підвищенними фізичними навантаженнями

BRIT PREMIUM SPORT - це збалансоване сухе харчування для дорослих собак, які ведуть особливо активний спосіб життя і перебувають у стані підвищених фізичних навантажень. Це можуть бути сторожові собак..

1020 грн.

Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)

Brit Premium