Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

Brit Care

BRIT CARE Puppy Lamb & Rice для цуценят всіх порід (ягня+рис) 12кг

BRIT CARE PUPPY ALL BREED - повноцінний та збалансований корм для цуценят всіх порід. Корм володіє відмінними гіпоалергенними властивостями, так як його м'ясну основу складає дієтичне м'ясо я..

1570 грн.

BRIT Care GF Adult Salmon & Potato 12 кг - корм для дорослих собак з лососем та картоплею

BRIT CARE Grain Free Adult Salmon Potato Повноцінний беззерновий корм супер преміум-класу з лососем та картоплею для дорослих собак Склад: Сушений лосось (35%), картопля (34%), білок лосося (10%), к..

1780 грн.

BRIT CARE Adult Large Breed Lamb & Rice для собак великих порід (ягня+рис) 12кг

BRIT CARE ADULT LARGE - це повноцінне, збалансоване сухе харчування для собак великих порід. Цей корм має відмінну засвоюваність і був розроблений спеціально для задоволення всіх харчових і енер..

1510 грн.

BRIT CARE Adult Medium Breed Lamb & Rice для собак середніх порід (ягня+рис) 12кг

BRIT CARE ADULT MEDIUM BREED LAMB RICE - повноцінний, збалансований за складом корм  розроблений з урахуванням потреб дорослих собак, середніх  порід. Сухий корм для собак Brit Care Adu..

1510 грн.

BRIT CARE Adult Small Breed Lamb & Rice для собак малих порід 7,5кг

BRIT CARE ADULT SMALL - це сухий корм для дорослих собак маленьких і карликових порід з відмінною гіпоалергенною властивістю. Склад корму спеціально адаптований, щоб задовольнити всі живильні..

1000 грн.

BRIT Care DOG Show Champion для виставкових собак 12кг

Корм для собак Brit Care Dog Show Champion Salmon - повнораціонний гіпоалергенний корм з лососем і оселедцем для підтримки виставкових собак у відмінній формі. Склад: Сушений лосось (35%), ри..

1860 грн.

BRIT Care Endurance для активних собак всіх порід 12кг

Корм для собак Brit Care Endurance Duck Rice - повнораціонний гіпоалергенний корм з качкою і рисом для активних собак, які витрачають багато енергії Склад: Борошно з качиного м'яса (46%), рис..

1630 грн.

BRIT CARE Junior Large Breed Lamb & Rice для цуценят великих порід (ягня+рис) 12кг

BRIT CARE JUNIOR LARGE - повноцінний сухий раціон з додаванням м'яса ягняти і рису. Корм призначений для молодих собак великих порід у віці від 3 до 24 місяців. Особливості корму BRIT CARE..

1570 грн.

BRIT CARE Junior Large Breed Salmon & Potato для цуценят великих порід (лосось+картопля) 12кг

Корм для собак BRIT CARE Grain Free Junior Large Salmon Potato - повноцінний беззерновой корм з лососем та картоплею для молодих собак (3 місяці - 2 роки) великих порід (понад 25 кг) Склад: Суш..

1820 грн.

BRIT CARE Puppy Salmon & Potato для цуценят всіз порід (лосось+картопля) 12кг

Корм для собак BRIT CARE Grain Free Puppy Salmon Potato - повноцінний беззерновой корм з лососем та картоплею для цуценят і молодих собак всіх порід (4 тижні - 12 місяців). Склад: Сушений лосос..

1900 грн.

BRIT CARE Senior Lamb & Rice для старіючих собак (ягня+рис) 12кг

BRIT CARE SENIOR - це сухий корм, призначений для собак у віці і для престарілих собак. Склад корму ідеально збалансований, для повноцінної підтримки організму літньої собаки. У ньому містить..

1550 грн.

BRIT CARE Sensitive Venison & Potato для собак всіх порід з олениною 12кг

BRIT CARE VENISON POTATOES - це корм класу суперпреміум для дорослих собак всіх порід. Основою цього корму є м'ясо оленя та картопля. У цьому кормі не містяться зернові культури і соя. Його р..

2240 грн.

BRIT Care Weight Loss Rabbit & Rice для собак із зайвою вагою 12кг

Корм для собак Brit Care Weight Loss Rabbit Rice повнораціонний гіпоалергенний корм з кроликом та рисом для собак з надмірною вагою. Склад: Сушений кролик (36%), рис (35%), сушене яблуко, суш..

1860 грн.

Показано 1 по 13 з 13 (Всього сторінок 1)

Brit Care