Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

GO!

GO! FIT + FREE - Беззерновий для Кошенят і Кішок - 4 вида М'яса: Курка, Індичка, Качка і Лосось 7,26 кг

GO! FIT + FREE Беззерновий для Кошенят і Котів - 4 види М'яса: Курка, Індичка, Качка і Лосось (Fit + Free Grain Free Chicken, Turkey, Duck Cat Recipe) - перший беззерновий ХОЛІСТІК корм зі збалансован..

2424 грн.

GO! SENSITIVITY + SHINE Duck Recipe - беззерновий з качкою для чуттєвого травлення для цуценят та дорослих собак 10кг

Рецепти GO! NATURAL SENSITIVITY & SHINE прекрасно підходять для всіх типів домашніх тварин, але спочатку розроблялися для собак з чутливим травленням. У рецептах ретельно відібрані джерела білків,..

2200 грн.

GO! SENSITIVITY + SHINE Turkey Recipe - беззерновий з качкою для чуттєвого травлення для цуценят та дорослих собак 11,34

Рецепти GO! NATURAL SENSITIVITY & SHINE прекрасно підходять для всіх типів домашніх тварин, але спочатку розроблялися для собак з чутливим травленням. У рецептах ретельно відібрані джерела білків,..

3015 грн.

GO! SKIN + COAT CARE Salmon Recipe - З лососем та вівсянкою для цуценят та дорослих собак 11,34кг

Рецепти GO! SKIN + COAT CARE прекрасно підходять для всіх типів домашніх тварин, але спочатку розроблювалися для собак з чутливим травленням. В рецептах ретельно відібрані білки, вуглеводи ..

2355 грн.

GO! SOLUTIONS Carnivore: Lamb & Wild Boar - беззерновий з ягням та м'ясом дикого кабана 10кг

       Беззерновий корм GO! Natural Holistic для цуценят і дорослих собак з м'ясом ягняти та дикого кабана. Є повнораціонним кормом для цуценят і собак різного віку. Форм..

2565 грн.

GO! SOLUTIONS Skin + Coat Care: Chicken Recipe - З куркою для цуценят та дорослих собак 11,34 кг

GO! SOLUTIONS Skin + Coat Care: Chicken Recipe (22/14) - ГОУ! З куркою для цуценят та дорослих собак - повністю збалансований ХОЛІСТИК корм для всіх вікових груп: для цуценят, для дорослих і для а..

2185 грн.

GO! SOLUTIONS Skin + Coat Care: Lamb Meal Recipe - ГОУ! З ягня для цуценят та дорослих собак 11,34кг

Повноцінний корм збагачений поживними речовинами, що забезпечує здоров'я та активність Вашого собаки протягом його життя. В склад корму входять високоякісні білки, фрукти та овочі, багаті антиок..

2355 грн.

GO!™ Fit + Free - беззерновий корм для собак всіх вікових груп 4 види м'яса: індичка, курка, лосось, качка 11,34кг

Гоу Натурал корм для всіх вікових груп: для цуценят, дорослих, активних і літніх собак 70% м'яса в кормі.Повністю збалансований ХОЛІСТИК корм з філе індички, курки та качки, вирощених на канадских..

2780 грн.

Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)

GO!

GO! - повністю збалансований холістик-корм для собак та кiшок, створений із врахуванням всіх особливостей здорового харчування. В склад корму входять тільки найсвіжіші інгрідієнти, вирощені на вільному вигулі на канадских фермах, які славляться своєю екологією. Для того, щоб забезпечити вашего улюбленця найкращим кормом, ми включили в нього тваринний білок, жири найкращої якості і використали найбільш передові технології на сьогодняшній день. Корм не містить ГМО, гормонів, субпродуктів, барвників.  Виробник - Канада.