Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

NOW

NOW Fresh Small Breed Recipe Grain Free - Беззерновий для Малих порід Всіх вікових груп з Індичкою, Качкою та лососем 11,34кг

NOW FRESH Беззерновий для Малих порід Всіх вікових груп з Індичкою, Качкою та лососем (Fresh Small Breed Recipe Grain Free) - повністю збалансований ХОЛІСТИК корм зі свіжого філе індички та качки,..

3270 грн.

NOW Fresh Small Breed Recipe Grain Free - Беззерновий для Малих порід Всіх вікових груп з Індичкою, Качкою та лососем 5,45кг

NOW FRESH Беззерновий для Малих порід Всіх вікових груп з Індичкою, Качкою та лососем (Fresh Small Breed Recipe Grain Free) - повністю збалансований ХОЛІСТИК корм зі свіжого філе індички та качки,..

1830 грн.

NOW! Fresh Adult Large Breed Recipe Grain Free Беззерновий для Дорослих собак Крупних порід с Індичкою, Качкою та лососем 11,34кг

NOW FRESH Беззерновий для Дорослих собак Крупних порід с Індичкою, Качкою та лососем (Fresh Adult Recipe Grain Free) - повністю збалансований ХОЛІСТИК корм зі свіжого філе індички та качки, вир..

3300 грн.

NOW! Fresh Adult Recipe Grain Free Беззерновий для Дорослих собак с Індичкою, Качкою та лососем 11,34кг

NOW FRESH Беззерновий для Дорослих собак с Індичкою, Качкою та лососем (Fresh Adult Recipe Grain Free) - повністю збалансований ХОЛІСТИК корм зі свіжого філе індички та качки, вирощених на кана..

3270 грн.

NOW! Fresh Puppy Recipe Grain Free - Беззерновий корм для Цуценят з Індичкою, Качкою та лососем 11,34кг

NOW FRESH Беззерновий для Цуценят з Індичкою, Качкою та лососем (Fresh Puppy Recipe Grain Free) - повністю збалансований ХОЛІСТИК корм для цуценят всіх порід з філе індички, качки та лосося.Перший б..

3270 грн.

NOW! Fresh Senior Large Breed - Контроль ваги - беззерновий корм для Собак Крупних порід з Індичкою, Качкою та лососем 11,34кг

NOW FRESH Контроль ваги - беззерновий корм для Собак Крупних порід з Індичкою, Качкою та лососем (Fresh Senior Large Breed Recipe Grain Free) прекрасно підходить літнім собакам крупних порід старш..

3150 грн.

NOW! Fresh Senior Recipe Grain Free - Контроль ваги - беззерновий корм для Собак Похилого віку з Індичкою, Качкою та лососем 11,34кг

NOW FRESH Контроль ваги - беззерновий корм для Собак Похилого віку з Індичкою, Качкою та лососем (Fresh Senior Large Breed Recipe Grain Free) прекрасно підходить літнім собакам крупних порід старш..

3150 грн.

Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)

NOW

Не секрет, що собаки обожнюють свiжiсть кормiв NOW. Кожна гранула NOW настiльки свiжа, що виникає
повне вiдчуття, що це продукти с Вашого власного столу.
В склад корму входять тiльки свiже фiле iндички, лосося та качки, кокосова та рапсова олiї, а також свiжi ягоди,
фрукти та овочi, такi як горох, шпинат, журавлина, гарбуз, ожина, паростки люцерни, бурi водоростi, чечевиця, морква.
NOW - єдиний корм, який не тiльки не мiстить зернових, але i характеризується оптимальним спiввiдношенням бiлкiв та жирiв.
Не мiстить субпродуктiв, барвникiв, яловичини, iнгредієнтiв, вирощених на гормонах. Виробнцтво - Канада.