Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

GEMON

Уточнити пошук


GEMON

Gemon - це широкий асортимент повнораціонних сухих і вологих кормів premium класу для собак і кішок з різними харчовими потребами.

Gemon - це лінійка кормів, яка містить все необхідне для відмінного самопочуття ваших вихованців, їх правильного росту і розвитку протягом усього життя. Усі корми приготовлені з високоякісних продуктів, багатих білками, вітамінами і мінералами і підходять для щоденного годування ваших чотириногих друзів.

Асортимент Gemon передбачає рецептури, необхідні для харчування тварин різного віку, способу життя, розмірів і ваги. До складу кормів Gemon входить свіже м'ясо, що забезпечує високу смакову привабливість і якість білка тваринного походження.

Всі продукти вироблені в Італії.


Чому варто вибрати Gemon?

Більш ніж 50-річний високопрофесійний досвід роботи в області виробництва харчування для домашніх улюбленців!

Власні ферми з розведення м'ясних порід домашньої птиці вільного змісту, відгодовування без гормонів росту та антибіотиків.

Власне виробництво на основі новітніх технологій забезпечує високу смакову привабливість кормів завдяки використанню як натурального свіжого, так і висушене м'яса.

Унікальні збалансовані монобілкові та беззернові рецептури на основі свіжого м'яса розроблені БЕЗ:

    гідрогенезірованих ЖИРІВ
    ХІМІЧНИХ АНТИОКСИДАНТІВ
    РОСЛИННИХ БІЛКІВ І злаків

     КОНСЕРВАНТІВ
     БАРВНИКІВ
     Глютену

Гарантована якість та ретельний контроль на кожному етапі виробництва: від вибору інгредієнтів, вироблених на території ЄС, до фасування продукції в сучасні види упаковки.