Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

Oven-Baked Tradition

Oven-Baked Tradition беззерновой сухий корм для собак малих порід з свіжого м'яса курки

Oven-Baked Tradition Adult Small Breed Chicken - натуральний повнораціонний корм для дорослих собак дрібних порід, виготовлений зі свіжого м'яса курки і багатих на вітаміни овочів і фруктів. В'ялене м..

*

341 грн.

Oven-Baked Tradition сухий корм для собак малих порід зі свіжого м'яса риби

Выпекание в печи позволяет нам добавлять большое количество свежего мяса и сохранять все натуральные ароматы и вкусы. Это облегчает усвоение ингредиентов, сохраняет целостность белков и необ..

*

374 грн.

Oven-Baked Tradition беззерновий сухий корм для собак малих порід з свіжого м'яса курки

Oven-Baked Tradition Adult Small Breed Chicken - натуральный полнорационный корм для взрослых собак мелких пород, изготовленный из свежего мяса курицы и богатых витаминами овощей и фруктов. Вялен..

341 грн.

Показано 1 по 15 з 37 (Всього сторінок 3)

Oven-Baked Tradition

Oven-Baked Tradition є одним з кращих кормів для собак і кішок. На відміну від більшості (95%) кормів для домашніх тварин, які виробляються за допомогою екструзії, корм Oven-Baked Tradition повільно готується в печі при низьких температурах. Випікаються корми мають багато переваг. Завдяки випікання в печі, в гранулі корми більше концентрації поживних речовин, ніж в інших кормах. Тому, щоб Ваш вихованець був ситим і здоровим, йому не знадобиться велика кількість корму. До складу входить більше свіжого м'яса, ніж в інших кормах, а його смак і аромат добре зберігається. Також в кормі присутні легкозасвоювані компоненти і зберігається цілісність всіх джерел білка і необхідних для здоров'я вітамінів. Корм багатий фруктами, овочами, лісовими ягодами та іншими корисними для здоров'я інгредієнтами. Відрізняється тим, що не містить продукти, що викликають харчову алергію або непереносимість, а також проблеми з травленням: пшеницю, пшеничну клейковину, кукурудзу, сою, продукти з яловичини, штучні ароматизатори та барвники.