Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

MEDIUM. Для собак середніх розмірів

Royal Canin MEDIUM ADULT 7+.Корм для старіючих собак. 15 кг

Повнораціонний сухий корм для старіючих собак середніх розмірів (вага собаки від 11 до 25 кг) у віці 7 років і старше. Сприяє оптимальному переварюванню їжі завдяки особливій формулі з дуже високим..

1.830 грн.

Royal Canin MEDIUM ADULT. Корм для собак середніх розмірів. 15 кг

Корм для собак середніх розмірів Повнораціонний корм для дорослих собак середніх розмірів ( вагою від 11 до 25 кг) у віці від 12 місяців до 7 років Високая засвоюваність Сприяє оптимальному перевар..

1.850 грн.

Royal Canin MEDIUM DERMACOMFORT. Корм для собак середніх порід, з чутливою шкірою.10 кг

Рекомендується при подразненнях і свербінні , пов'язаних з підвищеною чутливістю шкіри. Формула з пониженим вмістом потенційно алергенних продуктів Застосування Dermacomfort сприяє здоров'ю шкіри ..

1.270 грн.

Royal Canin MEDIUM JUNIOR. Корм для цуценят до 12 місяців. 15 кг

Корм для цуценят до 12 місяців Повнораціонний сухий корм для цуценят собак середніх розмірів (вага дорослої собаки від 11 до 25 кг) у віці до 12 місяців Короткий період росту - великі енерговитрат..

1.850 грн.

Royal Canin MEDIUM LIGHT. Корм для собак , схильних до ожиріння. 3 кг

Корм виробництва Royal Canin для собак , схильних до ожиріння. Дозволяє обмежити споживання енергії вашої собакою на 18% * , що не зменшуючи обсяг порції. Підвищений вміст білка ( 27% ) перешкоджає вт..

520 грн.

Royal Canin MEDIUM STARTER Корм для цуценят в період відлучення до 2 місяців. 12 кг

Корм для цуценят в період відлучення до 2 місяців Повнораціонне харчування для сук в останній третині вагітності і в період лактації , а також для цуценят середніх розмірів ( вага дорослої собаки в..

1.560 грн.

Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)

MEDIUM. Для собак середніх розмірів
Термін MEDIUM (середні розміри ) відноситься до порід , вага дорослої собаки яких знаходиться в межах від 11 до 25 кг . Собаки порід середніх розмірів цінуються за їх енергію і з давніх пір використовуються як їздові ( упряжні ) собаки. Найчастіше вони подовгу працюють на відкритому повітрі за будь-яких погодних умов. Гама продуктів MEDIUM SIZE HEALTH NUTRITION підтримує механізми їх природного захисту протягом усього життя і дозволяє їм насолоджуватися життям на природі в найкращих можливих умовах , завдяки повній програмі спеціалізованого харчування , що враховує їх вік або особливу чутливість .