Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

MEDIUM. Для собак середніх розмірів

!!!Royal Canin MEDIUM DERMACOMFORT. Корм для собак середніх порід, з чутливою шкірою.10 кг

Рекомендується при подразненнях і свербінні , пов'язаних з підвищеною чутливістю шкіри. Формула з пониженим вмістом потенційно алергенних продуктів Застосування Dermacomfort сприяє здоров'ю шкіри ..

1.490 грн.

!!!Royal Canin MEDIUM LIGHT. Корм для собак , схильних до ожиріння. 3 кг

Корм виробництва Royal Canin для собак , схильних до ожиріння. Дозволяє обмежити споживання енергії вашої собакою на 18% * , що не зменшуючи обсяг порції. Підвищений вміст білка ( 27% ) перешкоджає вт..

600 грн.

Royal Canin MEDIUM ADULT 7+.Корм для стареющих собак. 15 кг

Полнорационный Сухой корм для стареющих собак средних размеров (Вес собаки от 11 до 25 кг) в возрасте 7 лет и старше. Способствует оптимальному перевариванию пищи благодаря особой формуле с очень высо..

2.020 грн.

Royal Canin MEDIUM ADULT. Корм для собак средних розмеров. 15 кг

Корм для собак средних розмеров Полнорационный корм для взрослых собак средних размеров (весом от 11 до 25 кг) в возрасте от 12 месяцев до 7 рокивВисокая засвоюванистьСприяе оптимальном перевариванию ..

2.040 грн.

Royal Canin MEDIUM JUNIOR. Корм для щенков до 12 месяцев. 15 кг

Корм для щенков до 12 месяцев Полнорационный Сухой корм для щенков собак средних размеров (Вес взрослой собаки от 11 до 25 кг) в возрасте до 12 месяцев Короткий период роста - большие энергозатраты уд..

2.130 грн.

Royal Canin MEDIUM STARTER Корм для щенков в период отлучения до 2 месяцев. 12 кг

Корм для щенков в период отлучения до 2 месяцев полнорационных питания для сук в последней трети беременности и в период лактации, а также для щенков средних размеров (Вес взрослой собаки от 11 до 25 ..

1.640 грн.

Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)

MEDIUM. Для собак середніх розмірів
Термін MEDIUM (середні розміри ) відноситься до порід , вага дорослої собаки яких знаходиться в межах від 11 до 25 кг . Собаки порід середніх розмірів цінуються за їх енергію і з давніх пір використовуються як їздові ( упряжні ) собаки. Найчастіше вони подовгу працюють на відкритому повітрі за будь-яких погодних умов. Гама продуктів MEDIUM SIZE HEALTH NUTRITION підтримує механізми їх природного захисту протягом усього життя і дозволяє їм насолоджуватися життям на природі в найкращих можливих умовах , завдяки повній програмі спеціалізованого харчування , що враховує їх вік або особливу чутливість .