Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

MEDIUM. Для собак середніх розмірів

Royal Canin MEDIUM ADULT 7+.Корм для старіючих собак. 15 кг

         Повнораціонний сухий корм для старіючих собак середніх розмірів (вага собаки від 11 до 25 кг) у віці 7 років і старше.Сприяє оптимальному переварюв..

2.382 грн.

Royal Canin MEDIUM ADULT. Корм для собак середніх розмірів. 15 кг

Корм для собак середніх розмірівПовнораціонний корм для дорослих собак середніх розмірів ( вагою від 11 до 25 кг) у віці від 12 місяців до 7 роківВисокая засвоюваність. Сприяє оптимальному перев..

2.382 грн.

Royal Canin MEDIUM DERMACOMFORT. Корм для собак середніх порід, з чутливою шкірою.10 кг

   Рекомендується при подразненнях і свербінні , пов'язаних з підвищеною чутливістю шкіри. Формула з пониженим вмістом потенційно алергенних продуктів. Застосування Dermacomfort сприяє з..

1.580 грн.

Royal Canin Medium Light Weight Care Корм для собак , схильних до ожиріння. 3 кг

Корм для собак середніх порід , чия доросла вага складає від 11 до 25 кг, схильних до ожиріння. Дозволяє обмежити споживання енергії вашої собакою на 18% * , що не зменшуючи обсяг порції. Підвищений в..

600 грн.

Royal Canin MEDIUM PUPPY. Корм для цуценят до 12 місяців. 15 кг

Корм для цуценят до 12 місяців.Повнораціонний сухий корм для цуценят собак середніх розмірів (вага дорослої собаки від 11 до 25 кг) у віці до 12 місяцівКороткий період росту - великі енерговитра..

2.370 грн.

Royal Canin MEDIUM STARTER Корм для цуценят в період відлучення до 2 місяців. 12 кг

Повнораціонне харчування для сук у період вагітності та лактації, а також для цуценят в період відлучення до 2 місяців. Програма народження Унікальне дієтологічне рішення, що задовольняє потреби суки..

1.986 грн.

Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)

MEDIUM. Для собак середніх розмірів
Термін MEDIUM (середні розміри ) відноситься до порід , вага дорослої собаки яких знаходиться в межах від 11 до 25 кг . Собаки порід середніх розмірів цінуються за їх енергію і з давніх пір використовуються як їздові ( упряжні ) собаки. Найчастіше вони подовгу працюють на відкритому повітрі за будь-яких погодних умов. Гама продуктів MEDIUM SIZE HEALTH NUTRITION підтримує механізми їх природного захисту протягом усього життя і дозволяє їм насолоджуватися життям на природі в найкращих можливих умовах , завдяки повній програмі спеціалізованого харчування , що враховує їх вік або особливу чутливість .