Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

BREED HEALTH NUTRITION Для собак певних порід

Royal Canin BOXER Корм для собак породи боксер. 12 кг

       Через певних особливостей, собакам породи боксер необхідно спеціальне харчування. Так, у боксера дуже вузькі і короткі щелепи. Через особливу посадку зубів виникають труднощі із захопленням кор..

1.650 грн.

Royal Canin BULLDOG JUNIOR Корм для цуценят англійського бульдога до 12 місяців. 12 кг

     Збагачений глюкозамином і хондроїтину сульфатом , продукт допомагає зберігати здоровими хрящі і зв'язки суглобів , а додавання жирних кислот Омега 3 наділяє його протизапальними властивостями. Сп..

1.650 грн.

Royal Canin BULLDOG Корм для собак породи англійський бульдог у віці з 12 місяців. 12 кг

       Унікальна анатомія - особливі потреби Яскраво виражене брахицефальна будова черепа і виступає нижня щелепа .За всіх цих особливостей у бульдога можуть виникати труднощі з захопленням корму , че..

1.650 грн.

Royal Canin CHIHUAHUA Корм для собак породи чихуахуа з 8 місяців. 1,5 кг

      Чихуахуа понад усе цінують домашній затишок і своєю поведінкою часто нагадують кішок, привчаючись навіть користуватися туалетним лотком. За допомогою спеціально призначеного раціону можна виріши..

330 грн.

Royal Canin COCKER Корм для кокер спанієлів з 12 місяців. 3 кг

       Прекрасні і ніжні вуха. L-подібний вушний канал, в якому накопичується багато вушної сірки; шкіра, піддана запальним реакціям, і великі висячі вуха, покриті довгою шерстю, що утрудняє доступ по..

540 грн.

Royal Canin DACHSHUND JUNIOR Корм для цуценят породи Такса у віці від 2 до 10 місяців. 1,5 кг

Період росту - найважливіший час у житті собаки, тому що саме в ці місяці закладається основа її подальшого здоров'я. За перші 10 місяців життя вага цуценя Такси збільшується в 20 разів. Для формуван..

330 грн.

Royal Canin DACHSHUND Корм для собак породи такса з 10 місяців. 1,5 кг

Таксу миттєво впізнають по екзотичною зовнішності. Характерний вигляд є однією з причин її величезної популярності. Чудовий і невтомний мисливець, такса нічого не боїться і може стати відмінним сторож..

330 грн.

Royal Canin FRENCH BULLDOG JUNIOR Корм для собак породи французький бульдог до 12 місяців. 1кг

Французький бульдог - унікальна собака , і тому він потребує адаптоване харчування.   Продукт виготовлений з використанням високоякісних рослинних білків ( LIP ) , що володіють високою засвоюваністю..

230 грн.

Royal Canin FRENCH BULLDOG Корм для собак породи Французький бульдог. 3 кг

    Французький бульдог - унікальна собака , і тому він потребує адаптоване харчування.   Ідеальна м'язова маса Завдяки оптимальному рівню білків і додаванню L -карнітину , продукт сприяє підтримц..

580 грн.

Royal Canin GERMAN SHEPHERD JUNIOR Корм для цуценят породи німецька вівчарка. 12 кг

Royal Canin German Shepherd Junior 30 - це спеціальний корм для цуценят (з 2-х до 15 місяців) німецьких вівчарок. Період росту - найважливіший час у житті собаки , тому що саме в ці місяці закладаєт..

1.650 грн.

Royal Canin GERMAN SHEPHERD Корм для собаки породи німецька вівчарка. 12 кг

Корм для німецьких вівчарок віком від 15 місяців Турбота про безпечне травлення. У німецької вівчарки , як і у інших великих собак , шлунок і кішківник дуже чутливі . На це є три причини : відносно н..

1.650 грн.

Royal Canin GOLDEN RETRIEVER JUNIOR Корм для цуценят породи голден ретрівер. 12 кг

      Захист шкіри і шерсті. Шерсть - це перша природна перешкода, що оберігає цуценя голден ретривера від впливів навколишнього середовища. При правильному догляді шерсть стане щільніша і густіша і з..

1.640 грн.

Royal Canin GOLDEN RETRIEVER Корм для собак породи голден ретрівер з 15 місяців. 12 кг

      Красива шерсть і чутлива шкіра. Щільна, густа шерсть голден ретривера добре зберігає тепло і не пропускає вологу, через що підвищується небезпека шкірних захворювань. Шкіра цього собаки гостро р..

1.650 грн.

Royal Canin LABRADOR JUNIOR Корм для цуценят породи Лабрадор до 15 місяців. 12 кг

Лабрадор ретрівер любить поїсти, і при достатку їжі в ньому прокидається ненаситний апетит. Якщо собака стерилізована і веде малорухливий спосіб життя , зростає ризик появи надмірної ваги. Таким чином..

1.650 грн.

Royal Canin LABRADOR Корм для собак породи Лабрадор. 12 кг

Корм для собак породи Лабрадор старше 15 місяців Спеціальний корм для дорослих лабрадорів ретриверів містить все необхідне для собак цієї породи  Цей корм забезпечує харчування вовняного покриву лаб..

1.650 грн.

Показано 1 по 15 з 25 (Всього сторінок 2)

BREED HEALTH NUTRITION Для собак певних порід
Спеціально розроблений корм для чистопородних собак. Ніколи раніше жоден корм не був так точно розрахований на кожну окрему породу. ХАРЧУВАННЯ здоров'я породи - це гамма продуктів , що відповідає потребам і особливостям кожної породи . Всі продукти гами ПОРОДИ здорового харчування грунтуються на результатах останніх наукових розробок Royal Canin : вибір найкращих джерел протеїнів , виняткових поживних речовин і смакових якостей , а також спеціально розроблені крокети , особлива форма , текстура і розмір яких відповідають різним розмірами і формою зубів і щелеп , а також віком собаки.