Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

BREED HEALTH NUTRITION Для собак певних порід

Royal Canin BOXER Корм для собак породи боксер. 12 кг

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак породи боксер віком від 15 місяців.Ідеальна м’язова маса Допомагає підтримувати м язову масу завдяки адаптованому вмісту протеїні..

2.230 грн.

Royal Canin BULLDOG PUPPY корм для цуценят породи англійський бульдог віком від 2 до 12 місяців. 12 кг

Бульдог до 12 місяців Повнораціонний сухий корм для цуценят породи англійський бульдог віком від 2 до 12 місяців.Здоров’я травлення Сприяє підтриманню здорового травлення та ба..

2.230 грн.

Royal Canin BULLDOG Корм для собак породи англійский бульдог з 12 месяців. 12 кг

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак породи англійський бульдог віком від 12 місяців.Зменшення запаху Сприяє зменшенню надмірної ферментації в кишечнику, що може викли..

2.230 грн.

Royal Canin CHIHUAHUA Корм для собак породи чіхуахуа з 8 місяців. 1,5 кг

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак породи чихуахуа віком від 8 місяців.Висока смакова привабливість               &nb..

384 грн.

Royal Canin COCKER Корм для кокер спанієлей з 12 місяців. 3 кг

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак породи кокер-спанієль віком від 12 місяців.Здоров’я шкіри і шерсті Допомагає підтримувати бар єрну функцію шкіри ( ексклюзивний комплекс), її здоров..

690 грн.

Royal Canin DACHSHUND JUNIOR Корм для цуценят породи Такса від 2 до 10 місяців. 1,5 кг

Корм розроблений спеціально для цуценят породи Такса.Завдяки високому вмісту глюкозаміну, хондроїтину, а також жирних кислот EPA і DPA, корм забезпечує правильний розвиток і здоров'я суглобів у цу..

378 грн.

Royal Canin DACHSHUND Корм для собак породи такса з 10 місяців. 1,5 кг

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак породи такса віком від 10 місяців.Такса - маленька собака з великим серцем, знаменитий мисливець. Короткі кінцівки такси не забезпечують достатньої аморт..

409 грн.

Royal Canin FRENCH BULLDOG Корм для собак породи Французький бульдог. 3 кг

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак породи французький бульдог віком від 12 місяців.Ідеальна маса м’язів Сприяє підтриманню м язової маси завдяки адаптованому вмісту протеїну (26%). Форму..

688 грн.

Royal Canin GERMAN SHEPHERD JUNIOR Корм для цуценят породи німецька вівчарка. 12 кг

Корм для цуценят Німецької вівчарки до 15 місяців.Щоб цуценя вівчарки перетворилося на красиву і життєрадісну тварину, яка з першого погляду зачаровує своєю красою і гордовитістю, його треба годувати ..

2.230 грн.

Royal Canin GERMAN SHEPHERD Корм для собаки породи німецька вівчарка. 12 кг

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак породи німецька вівчарка віком від 15 місяців.Німецькі вівчарки - горді і вірні тварини, які відрізняються доброзичливою вдачею і високим рівнем інтелекту ..

2.044 грн.

Royal Canin GOLDEN RETRIEVER PUPPY Корм для цуценят породи голден ретрівер. 12 кг

Повнораціонний сухий корм для цуценят породи золотистий ретривер віком від 2 до 15 місяців    Ретривер - одна з тих порід, дорослі особини якої мало чим відрізняються від цуценят : вони..

2.230 грн.

Royal Canin GOLDEN RETRIEVER Корм для собак породи голден ретрівер з 15 місяців. 12 кг

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак породи золотистий ретривер віком від 15 місяцівГолден ретривер - чарівний і різнобічно обдарований спортсмен. Голден ретривер, також відомий як золоти..

1.858 грн.

Royal Canin LABRADOR JUNIOR Корм для цуценят породи Лабрадор до 15 місяців. 12 кг

       Лабрадор ретрівер любить поїсти, і при достатку їжі в ньому прокидається ненаситний апетит. Якщо собака стерилізована і веде малорухливий спосіб життя , зроста..

2.085 грн.

Royal Canin LABRADOR Корм для собак породи Лабрадор. 12 кг

Корм для собак породи Лабрадор від 15 місяців      Спеціальний корм для дорослих лабрадорів ретриверів містить все необхідне для собак цієї породи.Лабрадори ретривери відомі св..

2.230 грн.

Royal Canin ROTTWEILER Корм для собак породы ротвейлер. 12 кг

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак породи ротвейлер віком від 18 місяцівЗдоров’я серця Формула містить особливі поживні речовини, що допомагають підтримувати серцеву функцію. Раціон збагаче..

2.230 грн.

Показано 1 по 15 з 18 (Всього сторінок 2)

BREED HEALTH NUTRITION Для собак певних порід
Спеціально розроблений корм для чистопородних собак. Ніколи раніше жоден корм не був так точно розрахований на кожну окрему породу. ХАРЧУВАННЯ здоров'я породи - це гамма продуктів , що відповідає потребам і особливостям кожної породи . Всі продукти гами ПОРОДИ здорового харчування грунтуються на результатах останніх наукових розробок Royal Canin : вибір найкращих джерел протеїнів , виняткових поживних речовин і смакових якостей , а також спеціально розроблені крокети , особлива форма , текстура і розмір яких відповідають різним розмірами і формою зубів і щелеп , а також віком собаки.