Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

MAXI Для собак великих порід

Royal Canin MAXI ADULT 5+ корм для собак великих порід від 15 місяців до 5 років. 15 кг

Підтримує здоров'я кісток і суглобів у собак великих порід при підвищених навантаженнях. Підвищена засвоюваність раціону досягається завдяки особливій рецептурі з дуже високою якістю білків і збаланс..

2.298 грн.

Royal Canin MAXI ADULT Корм для собак крупних порід від 15 місяців до 5 років 15 кг

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак великих розмірів (вага собаки від 25 до 45 кг) у віці c 15 місяців до 5 років Здоров'я травної системи         &nbs..

2.170 грн.

Royal Canin MAXI AGEING 8+ Корм для старіючих собак великих розмірів. 15 кг

Спеціально підібраний комплекс поживних речовин уповільнює процеси старіння у літніх собак великих порід. Містить жирні кислоти EPA - DHA і особливий комплекс антиоксидантів для нейтралізації ві..

2.320 грн.

Royal Canin MAXI AGEING 8+ Корм для старіючих собак великих розмірів. 3 кг

Спеціально підібраний комплекс поживних речовин уповільнює процеси старіння у літніх собак великих порід. Містить жирні кислоти EPA - DHA і особливий комплекс антиоксидантів для нейтралізації ві..

625 грн.

Royal Canin MAXI DERMACOMFORT Корм для собак великих порід з підвищеною чутливістю шкіри. 12 кг

Формула з пониженим вмістом потенційно алергенних продуктів Застосування Dermacomfort сприяє здоров'ю шкіри , оскільки в його складі обмежена кількість джерел білка , які вважаються потенційними..

1.950 грн.

Royal Canin MAXI JUNIOR Корм для цуценят до 15 місяців. 15 кг

         Повнораціонний сухий корм для цуценят собак великих розмірів (вага дорослої собаки від 26 до 44 кг) у віці до 15 місяців.Задовольняє помірні енерге..

1.950 грн.

Royal Canin MAXI LIGHT Корм для собак великих порід, схильних до ожиріння. 15 кг

             Сприяє зниженню ваги. Калорійність  цього харчування нижче на 30% порівняно із звичайним раціоном . Це дозволяє бороти..

2.320 грн.

Royal Canin MAXI PUPPY ACTIVE Корм для цуценят з високими енергетичними потребами до 15 місяців. 15 кг

   Повнораціонний сухий корм для цуценят великих собак (вага дорослої собаки від 26 до 44 кг) з високими енергетичними потребами у віці до 15 місяців. Підвищений вміст калорій допомагає ..

2.050 грн.

Royal Canin MAXI STARTER Корм для цуценят в період відлучення до 2 місяців . 15кг

Корм для цуценят в період відлучення до 2 місяців Повнораціонний сухий корм для цуценят великих розмірів ( вага дорослої собаки від 25 до 45 кг) у період відлучення до 2 -місячного віку , а також д..

2.240 грн.

Показано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)

MAXI Для собак великих порід
Назва MAXI (великі розміри) відноситься до порід, вага дорослої собаки яких знаходиться в межах від 26 до 44 кг. Активні та спортивні за своєю природою, собаки великих розмірів мають потребу в харчуванні, відповідному їх способу життя, особливо якщо вони працюють в екстремальних умовах - як наприклад, службові собаки. Гама продуктів MAXI надає спеціальне здорове харчування для кожної великої породи собак залежно від віку, фізичного стану, активності та індивідуальної чутливості.