Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

MAXI Для собак великих порід

Royal Canin MAXI ADULT 5+ корм для собак великих порід від 15 місяців до 5 років. 15 кг

Підтримує здоров'я кісток і суглобів у собак великих порід при підвищених навантаженнях. Підвищена засвоюваність раціону досягається завдяки особливій рецептурі з дуже високою якістю білків і збаланс..

1.730 грн.

Royal Canin MAXI ADULT Корм для собак великих порід від 15 місяців до 5 років. 15 кг

Гарантує оптимальну роботу травлення Жирні кислоти ЕРА і DHА (0,40 %) з протизапальними властивостями , нерозчинні мінеральні речовини і буряковий жом (помірно розчинні волокна) , покращують кишковий..

1.650 грн.

Royal Canin MAXI AGEING 8+ Корм для старіючих собак великих розмірів. 15 кг

Спеціально підібраний комплекс поживних речовин уповільнює процеси старіння у літніх собак великих порід. Містить жирні кислоти EPA - DHA і особливий комплекс антиоксидантів для нейтралізації вільних ..

1.730 грн.

Royal Canin MAXI AGEING 8+ Корм для старіючих собак великих розмірів. 3 кг

Спеціально підібраний комплекс поживних речовин уповільнює процеси старіння у літніх собак великих порід. Містить жирні кислоти EPA - DHA і особливий комплекс антиоксидантів для нейтралізації вільних ..

530 грн.

Royal Canin MAXI DERMACOMFORT Корм для собак великих порід з підвищеною чутливістю шкіри. 12 кг

Формула з пониженим вмістом потенційно алергенних продуктів Застосування Dermacomfort сприяє здоров'ю шкіри , оскільки в його складі обмежена кількість джерел білка , які вважаються потенційними алер..

1.650 грн.

Royal Canin MAXI JUNIOR ACTIVE Корм для цуценят з високими енергетичними потребами до 15 місяців. 15 кг

       Повнораціонний сухий корм для цуценят великих собак (вага дорослої собаки від 26 до 44 кг) з високими енергетичними потребами у віці до 15 місяців. Підвищений вміст енергії Підвищений вміст кал..

1.830 грн.

Royal Canin MAXI JUNIOR Корм для цуценят до 15 місяців. 15 кг

Повнораціонний сухий корм для цуценят собак великих розмірів (вага дорослої собаки від 26 до 44 кг) у віці до 15 місяців. Задовольняє помірні енергетичні потреби цуценят великих порід з тривалим пері..

1.740 грн.

Royal Canin MAXI LIGHT Корм для собак великих порід, схильних до ожиріння. 3,5 кг

Сприяє зниженню ваги Калорійність * цього харчування нижче на 30% порівняно із звичайним раціоном . Це дозволяє боротися з надмірною вагою , не обмежуючи собаку в кількості корму. Висока концентрація..

480 грн.

Royal Canin MAXI STARTER Корм для цуценят в період відлучення до 2 місяців . 15кг

Корм для цуценят в період відлучення до 2 місяців Повнораціонний сухий корм для цуценят великих розмірів ( вага дорослої собаки від 25 до 45 кг) у період відлучення до 2 -місячного віку , а також д..

1.950 грн.

Показано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)

MAXI Для собак великих порід
Назва MAXI (великі розміри) відноситься до порід, вага дорослої собаки яких знаходиться в межах від 26 до 44 кг. Активні та спортивні за своєю природою, собаки великих розмірів мають потребу в харчуванні, відповідному їх способу життя, особливо якщо вони працюють в екстремальних умовах - як наприклад, службові собаки. Гама продуктів MAXI надає спеціальне здорове харчування для кожної великої породи собак залежно від віку, фізичного стану, активності та індивідуальної чутливості.