Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

XSMALL Корм для мініатюрних розмірів

Royal Canin XSMALL ADULT Корм для взрослых собак миниатюрных пород. 3 кг

Royal Canin XSMALL ADULT (для взрослых собак миниатюрного пород) Полнорационный Сухой корм для собак миниатюрного размеров от 10 месяцев до 8 лет возрасте с 10 месяцев до 8 лет собаки миниатюрного раз..

620 грн.

Royal Canin XSMALL JUNIOR Корм для щенков миниатюрного размеров от 2 до 10 месяцев. 3 кг

Royal Canin XSMALL Junior - полнорационные Сухой корм для щенков миниатюрного размеров от 2 до 10 мисяцивПериод роста у собак миниатюрного размеров краток, но интенсивен, и именно в это время закладыв..

670 грн.

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

XSMALL Корм для мініатюрних розмірів
Прагнучи створити все більш і більш точні дієтологічний рішення і задовольнити поживні потреби тварин , компанія Royal Canin створила нову програму харчування X- Small для собак мініатюрних розмірів ( вага дорослої собаки до 4 кг). В результаті безперервних спостережень за собаками даній ваговій категорії , роботи з ветеринарними лікарями , заводчиками і власниками тварин , компанія Royal Canin розробила унікальну програму харчування , найкращим чином враховує особливості мініатюрних собак і здатну в кращій мірі задовольнити їх харчові потреби , а також підтримувати здоров'я і красу собак протягом усього життя.