Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

XSMALL Корм для мініатюрних розмірів

Royal Canin XSMALL ADULT Корм для дорослих собак мініатюрних порід. 3 кг

Royal Canin XSMALL ADULT (для дорослих собак мініатюрних порід)    Повнораціонний сухий корм для собак мініатюрних розмірів від 10 місяців до 8 років  У віці з 10 місяців до 8 років со..

480 грн.

Royal Canin XSMALL JUNIOR Корм для цуценят мініатюрних розмірів від 2 до 10 місяців. 3 кг

Royal Canin XSMALL Junior - повнораціонний сухий корм для цуценят мініатюрних розмірів від 2 до 10 місяців Період росту у собак мініатюрних розмірів краток, але інтенсивний, і саме в цей час закладає..

490 грн.

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

XSMALL Корм для мініатюрних розмірів
Прагнучи створити все більш і більш точні дієтологічний рішення і задовольнити поживні потреби тварин , компанія Royal Canin створила нову програму харчування X- Small для собак мініатюрних розмірів ( вага дорослої собаки до 4 кг). В результаті безперервних спостережень за собаками даній ваговій категорії , роботи з ветеринарними лікарями , заводчиками і власниками тварин , компанія Royal Canin розробила унікальну програму харчування , найкращим чином враховує особливості мініатюрних собак і здатну в кращій мірі задовольнити їх харчові потреби , а також підтримувати здоров'я і красу собак протягом усього життя.