Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

XSMALL Корм для мініатюрних розмірів

Royal Canin XSMALL ADULT Корм для дорослих собак мініатюрних порід. 3 кг

Повнораціонний сухий корм для собак мініатюрних розмірів від 10 місяців до 8 років.Здоров’я травної системи Збалансований вміст клітковини (в тому числі з насіння подорожника) та високозасвоюваних ..

657 грн.

Royal Canin XSMALL JUNIOR Корм для цуценят мініатюрних порід від 2 до 10 місяців. 3 кг

Повнораціонний сухий корм для цуценят мініатюрних порід віком до 10 місяців. Максимальний захист системи травлення Ексклюзивна комбінація поживних речовин для оптимальної безпеки травної системи (..

670 грн.

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

XSMALL Корм для мініатюрних розмірів
Прагнучи створити все більш і більш точні дієтологічний рішення і задовольнити поживні потреби тварин , компанія Royal Canin створила нову програму харчування X- Small для собак мініатюрних розмірів ( вага дорослої собаки до 4 кг). В результаті безперервних спостережень за собаками даній ваговій категорії , роботи з ветеринарними лікарями , заводчиками і власниками тварин , компанія Royal Canin розробила унікальну програму харчування , найкращим чином враховує особливості мініатюрних собак і здатну в кращій мірі задовольнити їх харчові потреби , а також підтримувати здоров'я і красу собак протягом усього життя.