Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

GIANT Для собак дуже великих порід

Royal Canin GIANT ADULT Корм для собак дуже великих порід. 15 кг

Корм для собак великих розмірів віком  від 18 місяців. До групи GIANT відносяться собаки, доросла вага, яких перевищує 45 кг. Допомагає підтримувати здоров'я суглобів. Хондроитин перешкоджає обез..

2.313 грн.

Royal Canin GIANT JUNIOR ACTIVE Корм для цуценят гігантських порід із високими енергетичними потребами віком від 8 до 18 місяців. 15 кг

Повнораціонний сухий корм для цуценят гігантських порід із високими енергетичними потребами віком від 8 до 18 місяців.Концентрована енергія: Підвищений вміст енергії допомагає підтримувати ідеальну в..

2.359 грн.

Royal Canin GIANT JUNIOR Корм для цуценят дуже великих порід з 8 до 18 місяців. 15 кг

Повнораціонний сухий корм для цуценят гігантських порід віком від 8 до 18 місяців.Безпека травлення            Ексклюзивна комбінація поживних р..

2.359 грн.

Royal Canin GIANT PUPPY Корм для цуценят дуже великих порід від 2 до 8 місяців. 15 кг

Повнораціонний сухий корм для цуценят гігантських порід віком від 2 до 8 місяцівБезпека травлення          Ексклюзивна комбінація поживних речовин для опт..

2.421 грн.

Royal Canin GIANT STARTER Корм для цуценят до 2-х місяців, вагітних та годуючіх сук 15 кг.

Повнораціонне харчування для сук у період вагітності та лактації, а також для цуценят в період відлучення до 2 місяцівПрограма народження Унікальне дієтологічне рішення, що задовольняє потреби суки т..

2.536 грн.

Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)

GIANT Для собак дуже великих порід
Компанія Royal Canin GIANT використовує назву (дуже великі розміри ) для порід , вага дорослої собаки яких перевищує 45 кг . Цей корм є не тільки спеціально розробленим харчуванням , він враховує також безпеку при їжі . Компанія Royal Canin запатентувала як форму , так і склад цих крокет , ідеально підібраних для нестандартної морфології собак дуже великих розмірів. Ці крокети для собак дуже великих розмірів стимулюють розгризання і сприяють більш повільного поїдання корму. Гама продуктів Royal Canin для собак дуже великих розмірів GIANT Харчування Здоров'я РОЗМІР забезпечує виняткову рішення для задоволення особливих вимог порід дуже великих розмірів з урахуванням їх розміру , віку , активності і фізичного стану.