Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

GIANT Для собак дуже великих порід

Royal Canin GIANT ADULT Корм для собак дуже великих порід. 15 кг

Корм для собак великих розмірів старше 18/24 місяців До групи GIANT відносяться собаки, чия доросла вага перевищує 45 кг Допомагає підтримувати здоров'я суглобів Хондроітин перешкоджає обезво..

1.730 грн.

Royal Canin GIANT JUNIOR ACTIVE Корм для цуценят з високими енергетичними потребами з 8 до 18/24 місяців. 15 кг

Підвищений вміст енергії Формула створена спеціально для підтримки ідеального ваги і гармонійного росту цуценят собак дуже великих розмірів з високими енергетичними потребами. Безпека травлення ..

1.720 грн.

Royal Canin GIANT JUNIOR Корм для цуценят дуже великих порід з 8 до 18/24 місяців. 15 кг

Максимальна харчова переносимість Формула з вмістом високоякісних білків LIP, а також пребіотиків - фруктоолігосахарідів і маннанових олігосахаридів надає сприятливу дію на травну систему і підтрим..

1.790 грн.

Royal Canin GIANT PUPPY Корм для цуценят дуже великих порід від 2 до 8 місяців. 15 кг

Корм для цуценят дуже великих порід Royal Canin Giant Puppy Сухий корм підходить для цуценят від 2 до 8 місяців, порід дуже великих розмірів (вага дорослої собаки перевищує 45 кг). Royal Canin ..

1.800 грн.

Royal Canin GIANT STARTER Корм для цуценят дуже великих порід в період відлучення до 2-місячного віку. 15 кг.

Для цуценят в період відлучення до 2-місячного віку. Для сук в останній третині вагітності і під час лактації. Заснована на даних професійних досліджень, ПРОГРАМА НАРОДЖЕННЯ - це унікальне дієто..

1.900 грн.

Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)

GIANT Для собак дуже великих порід
Компанія Royal Canin GIANT використовує назву (дуже великі розміри ) для порід , вага дорослої собаки яких перевищує 45 кг . Цей корм є не тільки спеціально розробленим харчуванням , він враховує також безпеку при їжі . Компанія Royal Canin запатентувала як форму , так і склад цих крокет , ідеально підібраних для нестандартної морфології собак дуже великих розмірів. Ці крокети для собак дуже великих розмірів стимулюють розгризання і сприяють більш повільного поїдання корму. Гама продуктів Royal Canin для собак дуже великих розмірів GIANT Харчування Здоров'я РОЗМІР забезпечує виняткову рішення для задоволення особливих вимог порід дуже великих розмірів з урахуванням їх розміру , віку , активності і фізичного стану.