Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

DOG CHOW

DOG CHOW Active.З куркою.Для активних та робочих собак. 14кг

DOG CHOW Active з куркою, для активних та робочих собак. Повнораціонний сухий корм для собак усіх порід з підвищеним рівнем активності. Рекомендований для мисливських і службових собак, вагітних і г..

820 грн.

DOG CHOW Adult Lamb - з ягням. 14кг

          DOG CHOW Adult Lamb - це сухий повнораціонний корм з ягням і рисом для дорослих собак.Корм Dog Chow містить м'ясо, яке так необхідно Вашому собаці. Корм з ягням (натуральним джерелом тваринн..

830 грн.

DOG CHOW Large Breed.З індичкою.Для великих порід. 14кг

       DOG CHOW Large Breed.З індичкою.Для великих порід. Містить унікальний комплекс вітамінів, які підтримують імунну систему. Має спеціальну структуру гранул і складається з великих «Пентагон» (3..

800 грн.

DOG CHOW PUPPY З ягня.Для цуценят. 14кг

            DOG CHOW® (Дог Чау). З ягням.        Сухий повнораціонний корм для цуценят віком до 1 року. Також підходить для вагітних та лактуючих собак, та дорослих собак дрібних порід. Корм містить..

840 грн.

DOG CHOW Puppy. З куркою. Для цуценят. 14кг

    DOG CHOW® (Дог Чау). З куркою. Сухий повнораціонний корм для цуценят віком до 1 року. Також підходить для вагітних та лактуючих собак, та дорослих собак дрібних порід. Корм містить збалансоване ..

770 грн.

Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)

DOG CHOW

  Корм Дог Чоу (Dog Chow) купити Львів, Україна - ціна, відгуки.        


    Корм Dog Chow дозволяє йому залишатися таким протягом всього життя! Нові покращені рецепти DOG CHOW збагачені м’ясом, необхідним для собак, яке вони інстинктивно обирають для себе. У нових рецептах м’ясо курки, індички найвищої якості змішане з цільними злаками або рисом. Спеціально адаптований дієтологами для задоволення потреб собак різного віку, способу життя та породи, новий DOG CHOW забезпечить Вашого собаку 100% повноцінним та збалансованим харчуванням, яке відповідає його повсякденним потребам.