Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

Вітаміни та добавки

Nutri-Vet Hip&Joint Regular НУТРІ-ВЕТ ЗВ'ЯЗКИ ТА СУГЛОБИ ЕКСТРА - 2рівень, хондроітин и глюкозамін для собак 75таб.

       Хондропротектори для собак Nutri-Vet Hip&Joint Regular НУТРІ-ВЕТ ЗВ'ЯЗКИ ТА СУГЛОБИ ЕКСТРА 2 рівень, містять глюкозаміну гідрохлорид, хондроїтин сульфат, вітамін С, антиоксиданти, цинк, маргане..

790 грн.

Nutri-Vet Hip&Joint Regular НУТРІ-ВЕТ ЗВ'ЯЗКИ ТА СУГЛОБИ РЕГУЛЯР - 1рівень, хондроітин и глюкозамін для собак 75таб.

       Хондропротектори для собак Nutri-Vet Hip&Joint Regular НУТРІ-ВЕТ ЗВ'ЯЗКИ ТА СУГЛОБИ РЕГУЛЯР 1 рівень, містять глюкозаміну гідрохлорид, хондроїтин сульфат, вітамін С, антиоксиданти, цинк, марган..

550 грн.

Nutri-Vet Immune Health НУТРИІ-ВЕТ ЗДОРОВИЙ ІМУНІТЕТ - імуностимулятор для собак. 60таб

Нутрі-Вет ЗДОРОВИЙ ІМУНІТЕТ - комплекс антиоксидантів та імуностимуляторів для собак - дозволяє підтримувати і стимулювати імунну систему організму. Собаки з високим імунітетом легше переносять хвор..

600 грн.

Nutri-Vet Puppy-Vite НУТРІ-ВЕТ ПАППІ-ВІТ комплекс вітамінів та мінералів для цуценят до 9 місяців, 60тб

    Вітаміни для цуценят Нутрі-Вет ПАППИ-ВІТ забезпечують гармонійний ріст і розвиток цуценя, збагачуючи організм вітамінами і мінералами.Підвищує імунітет і стійкість до захворювань.Для цуценят віком..

330 грн.

Nutri-Vet Shed Defense НУТРІ-ВЕТ ШЕД ДЕФЕНС ЗАХИСТ ШЕРСТІ вітамінний комплекс для шерсті собак, з Омега3, 60тб

    Вітамінна добавка для собак НУТРІ-ВЕТ ШЕД ДЕФЕНС ЗАХИСТ ВОВНИ допомагає зменшити випадання шерсті і покращує здоров'я шкіри за допомогою ненасичених жирних кислот Омега-3 і 6 з натуральних джерел ..

319 грн.

ІмуноДол вітамінно мінеральний комплекс (Dolfoc) 30тб.

       ІмуноДол - Препарат, для стимуляції імунної системи.              Імунодол містить у своєму складі природний полісахарид 1,3/1,6-Бета Глюкан, виділений з клітинної стінки пекарських дріжджів ..

260 грн.

Артрофос-вітамінно мінеральний комплекс для суглобів (Dolfoc) 60тб

        Артрофос – це спеціальний лікувально-профілактичний комплекс, призначений для регенерації хрящів, суглобів та зв'язок. Головними діючими речовинами є природні складові хрящової тканини - хондр..

310 грн.

Артрофос-вітамінно мінеральний комплекс для суглобів (Dolfoc) 90тб

        Артрофос – це спеціальний лікувально-профілактичний комплекс, призначений для регенерації хрящів, суглобів та зв'язок. Головними діючими речовинами є природні складові хрящової тканини - хондр..

400 грн.

Дольфос Бета каротин&біотин форте вітамінно мінеральний комплекс 90тб.

         Дольфос Бета-каротин і біотин форте - комплексний вітамінно-мінеральний препарат з високим вмістом біотину, який включно з іншими вітамінами і мінералами (сульфат цинку та гідрат міді в хелат..

170 грн.

Дольфос Джуніор міні -вітамінно мінеральний комплекс для цуценят (Dolfoc) 90тб.

         Дольфос Джуніор - вітамінно-мінеральний комплекс для фізіологічно нормального росту цуценят.          Збалансований комплекс вітамінів та мінералів ДОЛЬФОС Джуніор забезпечує правильний фізі..

145 грн.

Мультікаль міні-вітамінно мінеральний комплекс (Dolfoc) 90тб.

      ДОЛЬФОС Мультікаль містить вітаміни, амінокислоти, мікро- та мікроелементи в оптимальному співвідношенні необхідні для правильного розвитку і функціонування організму собаки. Препарат покращує з..

145 грн.

Показано 1 по 11 з 11 (Всього сторінок 1)

Вітаміни та добавки