Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

Сухий корм для кішок

Уточнити пошук

Acana GRASSLANDS CAT, Биологически соответствующий корм для кошек всех пород и возрастов,

   Кішки від природи хижаки, пристосовані до їжі, багатої різноманітними білками та жирами з меншою кількістю фруктів овочів та трав.    Саме тому,..

*

1040 грн.

ACANA PACIFICA CAT 5,4 кг с рыбой -корм для кошек всех пород и возрастов,

         Кішки від природи хижаки, пристосовані до раціонів, багатих різноманітними білками та жирами з меншою кількістю фруктів овочів та трав..

2078 грн.

ACANA WILD PRAIRIE CAT 5.4 кг. з курчам-корм для кішок всіх порід та віку .

     Кішки від природи хижаки, пристосовані до раціонів, багатих різноманітними білками та жирами з меншою кількістю фруктів овочів та трав.   Саме..

1836 грн.

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Сухий корм для кішок

        Якісний сухий корм для кішки - запорука здоров'я вашого вихованця. Залежно від породи, віку та інших особливостей, необхідно купити правильне харчування для тварини. Сухий корм - ідеальна їжа для кішок, що містить всі необхідні елементи для повноцінного росту і розвитку. Купуючи корм для кішок, не варто забувати, що наші ніжні і пухнасті друзі, так само як і люди, проходять через різні життєві періоди, коли для повноцінного харчування організму необхідно правильно збалансоване харчування. У цьому розділі ми надаємо унікальну можливість купити сухий корм для кішок, що враховує всі тонкощі котячої дієти. Ми відібрали продукцію найвідоміших і надійних виробників, зарекомендувала себе на ринках багатьох країн.