Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

CAT CHOW

Cat Chow Sterilized.Для стерилізованих котів. 15кг

Корма CAT CHOW Special Care, що мають високу смакову привабливість, були розроблені дієтологами компанії Purina, щоб забезпечити особливий догляд, якого потребують дорослі коти...

1200 грн.

Cat Chow Urinary Tract Health. Для підтримки сечової системи. 15кг

Корм CAT CHOW Urinary Tract Health підтримує здоров’я сечовивідних шляхів за рахунок забезпечення оптимального рівня pH сечі...

1290 грн.

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

CAT CHOW

   Ваша кішка інстинктивно знає, що необхідно їсти, щоб залишатися в гарній формі. Якби вона могла обирати, вона обрала би у якості основного корму натуральне джерело білка, а також рослини та трави, що можна знайти у природі, для підтримки здоров’я кожного дня.

   Корм CAT CHOW містить у своєму складі три натуральні джерела білка високої якості в кожній порції та унікальний комплекс рослин та трав з активними компонентами. Підказаний природою та оснований на результатах досліджень, що проводяться протягом більше ніж 75 років в області харчування домашніх улюбленців, корм CAT CHOW дає Вашій киці всі переваги натурального корму, який вона обрала би інстинктивно.

   Кішки за своєю суттю є хижаками. Це означає, що на відміну від людей вони не можуть бути вегетаріанцями. Вони повинні споживати природні білки, щоб жити і бути у гарній формі. Саме тому кожна порція CAT CHOW містить три натуральні джерела білка високої якості, таких як риба, м’ясо та птиця. Саме вони забезпечують Вашу кицю необхідними амінокислотами, включаючи таурин, який дуже важливий для здоров’я серця, очей та репродуктивної системи.