Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

TRAINER

Trainer Natural Adult Sterilised with dry-cured ham-для стерилізованих кішок (з сиров’яленою шинкою) 12,5кг

TRAINER® NATURAL (ТРЕЙНЕР® НЕЙЧИРАЛ) ADULT STERILISED With Dry-Cured Ham (з сиров’яленою шинкою) - збалансований корм для дорослих кішок у віці від 1 року. Також ідеальний для стери..

2475 грн.

Trainer Natural Adult Sterilised with dry-cured ham-для стерилізованих кішок (з сиров’яленою шинкою) 7,5кг

TRAINER® NATURAL (ТРЕЙНЕР® НЕЙЧИРАЛ) ADULT STERILISED With Dry-Cured Ham (з сиров’яленою шинкою) - збалансований корм для дорослих кішок у віці від 1 року. Також ідеальний для стери..

2475 грн.

Trainer Natural Adult Sterilised with Salmon-для стерилізованих кішок(з лососем) 10кг

TRAINER® NATURAL (ТРЕЙНЕР® НЕЙЧИРАЛ) ADULT STERILISED With Salmon (з лососем) - збалансований корм для дорослих кішок у віці від 1 року. Також ідеальний для стерилізованих кішок, як..

2475 грн.

Trainer Natural Adult with Beef-для дорослих кішок (з яловичиною) 3 кг

TRAINER® NATURAL (ТРЕЙНЕР® НЕЙЧИРАЛ) ADULT With Beef (з яловичиною) - збалансований корм для дорослих кішок у віці від 1 року. Також ідеальний для стерилізованих кішок, які живуть н..

505 грн.

Trainer Natural Adult with Fresh Chicken-для дорослих кішок (зі свіжою куркою) 7,5кг

TRAINER® NATURAL (ТРЕЙНЕР® НЕЙЧИРАЛ) ADULT With Fresh Chicken (зі свіжою куркою) - збалансований корм для дорослих кішок у віці від 1 року. Також ідеальний для стерилізованих кішок,..

2341 грн.

Trainer Natural Adult with Tuna-для дорослих кішок (з тунцем) 7,5кг

TRAINER® NATURAL (ТРЕЙНЕР® НЕЙЧИРАЛ) ADULT With Tuna (з тунцем) - збалансований корм для дорослих кішок у віці від 1 року. Також ідеальний для стерилізованих кішок, які живуть на ві..

2341 грн.

Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)

TRAINER

         TRAINER® - корми для собак и котів Супер преміум класу виробництва італійської компанії Nova Foods srl.

          Компанія NOVA FOODS srl була заснована в 60х роках ХХ століття. У 1991 році були розроблені і представлені на ринок корми для тварин торгової марки Trainer з підвищеним вмістом свіжого безкісткового м'яса свійської птиці. В основу продукту покладена ідея про комплексне харчування. Комплексне харчування спрямовано на те, щоб досягти здорового психічного і фізичного стану вашої тварини, даючи їй чудово збалансовані натуральні продукти.

          Секрет кормів для домашніх тварин NOVA FOODS полягає в їх простоті, якості та інновації. Це продукти, які, завдяки використанню найсучасніших технологій, забезпечують чудову якість харчування, з урахуванням особливостей тварин та їх потреб. Для виробництва вибираються першого класу інгредієнти, використовуючи італійську сировину унікальної якості. Колір забезпечується натуральними інгредієнтами, що є гарантією натуральності корма для домашніх тварин. Швидкі тимчасові рамки обробки дозволяють зберегти поживні цінності м'яса, покращуючи його засвоюваність і засвоєння незамінних амінокислот.

Починаючи з 2014 року серія сухих кормів TRAINER для собак і котів класу Super Premium стала доступною і в Україні.