Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

Profine

Profine Cat Derma - корм для довгошерсних котів 10 кг

   Profine Cat Derma - це корм супер преміум класу спеціально розроблений для задоволення потреби в харчуванні довгошерстих і средньошерстних котів і кішок. Формула з натурального лосося і рису для до..

1200 грн.

Profine Cat Original Adult - корм для котів з куркою 10кг

Profine Cat Original Adult - це корм супер преміум класу для дорослих котів з натуральної курки та рису. Протеїн 32%, жир 14%. Харчові переваги корму:   ІМУНІТЕТфункціональні поживні речовини (ві..

1140 грн.

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Profine

    Profine (Профайн) - це новий корм супер преміум класу від компанії VAFO PRAHA s.r.o.

    Чеська сімейна компанія VAFO PRAHA займається розробкою і виробництвом кормів для домашніх тварин. Заснована в червні 1994 року, сьогодні компанія VAFO PRAHA поставляє продукцію в 45 країн по всьому світу.

     Серія Profine Суперпреміум була розроблена у відповідності з новітніми науковими дослідженнями у галузі харчування собак. Основна мета серії Profine – забезпечити натуральне та безпечне харчування протягом усього життя собаки. Зернові, які, як правило, містяться в кормі для собак, як, наприклад, пшениця або ячмінь, НЕ Є достатньо ефективним джерелом енергії для собак. Унікальна "low grain formula" – комбінація картоплі в високо перетравлюваної формі, помідорів, кукурудзи – забезпечує енергію, яку тварини вбирають без побічних ефектів, як наприклад алергії на їжу, проблеми несприйняття їжі, захворювання травної системи кишечника.