Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

GRANDORF

Grandorf Lamb & Rice ADULT - корм супер преміум холістик для дорослих котів 2 кг.

Grandorf Lamb & Rice ADULT - корм супер преміум холістик для дорослих котів.      Максимум м'яса та багатий склад корисних інгредієнтів!Гіпоалергенна формула для поліпшення здоров'я і життєвої сили к..

855 грн.

Grandorf Lamb & Rice KITTEN - корм супер преміум холістик для кошенят 2 кг.

Grandorf Lamb & Rice ADULT - корм супер преміум холістик для кошенят. Для кошенят від 3 тижнів, вагітних та годуючих кішок.      Максимум м'яса та багатий склад корисних інгредієнтів!Гіпоалергенна ф..

855 грн.

Grandorf Rabbit & Rice ADULT STERILIZED - корм супер преміум холістик для дорослих стерилізованих кішок 2 кг.

Grandorf Rabbit & Rice ADULT STERILIZED - корм супер преміум холістик для дорослих стерилізованих кішок. Для стерилізованих, літніх або схильних до повноти кішок.      Максимум м'яса та багатий скла..

855 грн.

Grandorf White fish & Potato ADULT SENSITIVE - корм супер преміум холістик для дорослих котів з чутливим травленням 2 кг.

Grandorf White fish & Potato ADULT SENSITIVE - корм супер преміум холістик для дорослих котів з чутливим травленням.       Для кішок з чутливою шкірою і шерстю, ослабленим травленням або схильних ..

855 грн.

Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

GRANDORF

 «GRANDORF» НАТУРАЛЬНИЙ І ГІПОАЛЕРГЕННИЙ КОРМ КЛАСУ СУПЕР ПРЕМІУМ ХОЛІСТІК 
           Компанія 
GRANDORF  - заснована людьми, люблячими тварин, і охочими не просто поліпшити їх зовнішній вигляд, але і здоров'я на довгі роки, так як і самі є власниками вихованців.  Щодня ми з Вами занурюємося в суєту справ і турбот, забуваючи про себе і своїх життєво важливих потребах як любов, радість і ніжність ... і тільки повернувшись додому, нас зустрічають іскристі, сповнені любові і радості очі наших вихованців. Ці маленькі друзі так щирі, віддані і безкорисливі, що ми можемо відразу скинути весь вантаж зі своїх плечей, стати самим собою і відчути радість і любов. Наші вихованці дарують свою любов і відданість, розділяючи з нами радість і втішаючи в печалі, викликаючи позитивні емоції своїм пустощами і веселою вдачею, тим самим продовжуючи нам життя. Вони не просять нічого натомість, але ж так хочеться повернути їм хоч частинку ласки і відданості, піклуючись про їх зовнішній вигляд і здоров'я. Ми купуємо для наших вихованців всілякі аксесуари, іграшки, ласощі, але запитайте себе, як багато часу ми приділяємо вивченню правильного харчування наших вихованців, наскільки це харчування може бути для них корисним і смачним.  ми вислухали безліч важливих для нас думок ветеринарів, технологів, власників собак, як професіоналів так і приватників. Який корм вони хотіли б для своїх вихованців, що їх турбує в існуючих кормах, і що вони хотіли б змінити. Чи не комерційний, а корисний і здоровий корм Grandorf для наших з Вами вихованців з максимальним вмістом м'яса і комплексом натуральних корисних інгредієнтів.  Головна мета компанії Grandorf: здоровий вихованець - щасливий господар! для досягнення цього ми доклали максимум зусиль і раді запропонувати Вам якісне, корисне харчування для Ваших вихованців.

 
Виробник: United Petfood Producers NV (Бельгія)