Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

MONGE

Monge CAT Adult - корм для дорослих котів 10кг

MONGE SUPERPREMIUM CAT ADULT - це повноцінний збалансований раціон для дорослих кішок у віці від 1 року до 7 років. Високий рівень білка в складі корму і вміст у ньому L-карнітину дозволяє кішці довгі..

1800 грн.

Monge CAT Hairball - корм для виведення шерсті з шлунку 10кг

MONGE SUPERPREMIUM CAT HAIRBALL - це повноцінний збалансований раціон для дорослих домашніх кішок, часто страждають від скупчення грудок вовни в шлунку. Високий рівень білка в складі корму і вміст у н..

1900 грн.

Monge CAT Indoor-корм для кішок, з низькою фізичною активністю 10кг

MONGE SUPERPREMIUM CAT INDOOR - це повноцінний збалансований раціон для домашніх кішок з низькою фізичною активністю. Підходить для контролю ваги вихованців, схильних до повноти. Містить найважливіші ..

1850 грн.

Monge CAT Kitten - корм для кошенят 10кг

MONGE SUPERPREMIUM KITTEN - це повноцінний збалансований раціон для кошенят забезпечує високоякісне харчування для здорового росту кошенят у віці від 1 до 12 місяців. Рекомендується для годування вагі..

1960 грн.

Monge CAT Sterilized - корм для стерилізованих кішок 10кг

MONGE SUPERPREMIUM CAT ADULT - це повноцінний збалансований раціон для дорослих кішок у віці від 1 року до 7 років. Високий рівень білка в складі корму і вміст у ньому L-карнітину дозволяє кішці довгі..

1960 грн.

Monge CAT Urinary - профілактика сечокам'яної хвороби 10кг.

MONGE SUPERPREMIUM CAT URINARY - це повноцінний збалансований раціон для дорослих кішок для профілактики сечокам'яної хвороби, допомагає запобігти утворенню кристалів і каменів в сечовому міхурі.Оптим..

1900 грн.

Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)

MONGE

Італійська компанія «Монж» представляє корми суперпреміум класу. Сімейна компанія Monge з виробництва кормів для домашніх тварин була заснована в 1963 році завдяки інтуїції Бальдассар Монжа. Компанія домоглася величезного успіху не тільки в Італії, але і по всій Європі. Всі нові покоління родини, а також висококваліфіковані експерти в області харчування домашніх тварин щорічно запрошуються Бальдассар Монж, засновником компанії, внести свій вклад з тієї відданістю і пристрастю, з якою він сам працює ось уже понад 50 років. Група компаній Monge є одним з найбільших італійських виробників в області харчування для собак і кішок. Завод Монж - найбільш інноваційний та сучасний завод з виробництва кормів для собак і кішок в Італії. На виробництві встановлено обладнання швейцарської компанії Buehler, а також високотехнологічні екструдери американською компанією Wenger. Серед обладнання для виробництва сухих кормів вони порівнянні з Ferrari на світовому ринку спортивного автопрому.
У компанії «Монж» існує цілий відділ по контролю якості продукції. Це команда професіоналів, яка складається з двох ветеринарів, одного біолога і двох технологів харчової промисловості. Також компанія активно співпрацює з рядом професорів університету з факультету ветеринарної медицини, які працюють в якості незалежних консультантів. Якість продуктів Monge гарантує особисто сім'я Монж, яка безпосередньо бере участь у кожному аспекті корпоративної життя.

Переваги корму:

  • Новітні технології обробки парного м'яса забезпечують високий вміст тваринного білка і виняткову смакову привабливість кормів.
  • Унікальний асортимент: монобелкові, безглютенові та спеціальні лінійки для тварин з дієтичними особливостями харчування.
  • Гарантія якості інгредієнтів, вироблених на території ЄС і дотримання стандартів євроупаковки.
  • Корми без штучних ароматизаторів, барвників та консервантів.