Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

Корм для котів конкретних порід

!!!Royal Canin British Shorthair 10кг

Royal Canin British Shorthair Adult - виключно для поживних потреб кішок породи Британська короткошерста, з функцією гігієни порожнини рота, - підтримка функції серця, захист суглобам. Б..

2.727 грн.

Royal Canin Kitten British Shorthair 10кг

Сухий корм для кошенят до 12 місяців , а також для кішок в період вагітності або лактації , створений спеціально для британських короткошерстих кошенят , підтримує розвиток м'язів і кісток Ro..

2.700 грн.

Royal Canin Kitten Maine Coon 4кг

Корм для кошенят Royal Canin Maine Coon зі спеціальною рецептурою для гармонійного росту , важливими живильними речовинами для здорових суглобів і антиоксидантами для сильної імунної системи. ..

1.068 грн.

Royal Canin Kitten Persian 10кг

Корм Royal Canin Kitten Persian Adult - спеціально для  кошенят перських кішок від 4-12 місяців , усуває формування грудок шерсті , істотні жирні кислоти сприяють здоров'ю шкіри і блиску шерст..

2.700 грн.

Royal Canin Maine Coon 10кг

Корм Royal Canin Maine Coon Adult виготовлений спеціально для потреб кішок породи Мейн Кун , спеціальні крокети розміру King Size стимулюють до тривалого пережовування Мейн Кун - справжня сил..

2.674 грн.

Royal Canin Persian 10кг

Корм Royal Canin Persian Adult - спеціально для перських кішок , усуває формування грудок шерсті , істотні жирні кислоти сприяють здоров'ю шкіри і блиску шерсті , з особливою формою крокет. П..

2.700 грн.

Royal Canin Siamese 10кг

Royal Canin Siamese -  сухий корм для сіамських кішок.   Сіамська кішка відрізняється особливою елегантністю: довгі, стрункі лапи, гордий профіль. Витончена сіамська кішка володіє м'язи..

2.674 грн.

Royal Canin Sphynx 10кг

ROYAL CANIN Sphynx - корм для котів породи сфінкс.Із гіпнотичним поглядом і гладенькою зморшкуватою шкірою, сфінкс разюче відрізняється від усіх інших порід котів. Компенсацією майже повної відс..

2.700 грн.

Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)

Корм для котів конкретних порід