Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

Вітаміни та добавки

Malt-Soft паста для виведення шерсті 100г

          Мальт-пасти сприяють розчиненню волосяних грудок та їх виведення з стравоходу. Шерсть видаляється разом з калом, не викликаючи проблем з травленням, блювання або запору. Крім того в пастах м..

150 грн.

Вітаміни TOPINIS для кішок "Мишки" з кроликом і таурином 190шт (Gimpet)

Вітаміни TOPINIS для кішок "Мишки" з кроликом і таурином 190штВиробник: Gimpet     Вітаміни у вигляді "мишок" завдяки своїм складом, в який входять всі основні види вітамінів, необхідних для здоров'я ..

199 грн.

Вітаміни TOPINIS для кішок "Мишки" з фореллю і таурином 190шт (Gimpet)

Вітаміни TOPINIS для кішок "Мишки" з фореллю і таурином 190штВиробник: Gimpet     Вітаміни у вигляді "мишок" завдяки своїм складом, в який входять всі основні види вітамінів, необхідних для здоров'я В..

199 грн.

Вітаміни для кішок "Сердечка" з таурином і куркою 650шт (Gimpet)

Джимпет вітаміни для кішок "Сердечка" з таурином і куркою 650штСердечка для кішок містять вітаміни, таурин, необхідний для зору, а також ніжне м'ясо курки. Відсутність таурину в раціоні кішок призводи..

390 грн.

Вітаміни для кішок "Сердечка" з таурином і Лососем 650шт (Gimpet)

Джимпет вітаміни для кішок "Сердечка" з таурином і Лососем 650штСердечка для кішок містять вітаміни, таурин, необхідний для зору, а також дивовижно смачну лососину. Відсутність таурину в раціоні кішок..

390 грн.

Вітаміни-кульки для кішок JOKIES 400 шт (Gimpet)

Джимпет "Джокес" Вітаміни-кульки для кішок 400штВиробник: GimpetВітаміни JOKIES - цінна комбінація молочних дріжджів (з молочної сироватки), багатих білком, збагачених комплексом вітамінів В та інших ..

310 грн.

Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)

Вітаміни та добавки