Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

Корм PD Feline I/D Hills.Захворювання ШКТ, панкреатиту,відновлення.

Корм PD Feline I/D Hills.Захворювання ШКТ, панкреатиту,відновлення. 1,5 кг

           Це корм з високоперетравною формулою , яка спеціально розроблена для допомоги в терапії кішок з розладами шлунково -кишкового тракту. Рекомендується при захворюваннях шлунково -кишкового тр..

455 грн.

Корм PD Feline I/D Hills.Захворювання ШКТ, панкреатиту,відновлення. 5 кг

       Це корм з високоперетравною формулою , яка спеціально розроблена для допомоги в терапії кішок з розладами шлунково -кишкового тракту. Рекомендується при захворюваннях шлунково -кишкового тракту..

1.360 грн.

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Корм PD Feline I/D Hills.Захворювання ШКТ, панкреатиту,відновлення.
Це корм з високоперетравною формулою , яка спеціально розроблена для допомоги в терапії кішок з розладами шлунково -кишкового тракту. Рекомендується При захворюваннях шлунково -кишкового тракту : гастриті , ентериті , коліті (найбільш поширені причини діареї ) . При недостатності екзокринної функції підшлункової залози. Панкреатиті без гіперліпідемії . Для відновлення після хірургіческоі ?операціі на шлунково -кишковому тракті. Для відновлення після легких хірургічних процедур і станів , незначно послаблюють організм. Для кошенят. Для отримання більшої інформації зверніться до вашого ветеринарного лікаря. Борошно з м'яса свійської птиці , мелена кукурудза , мелений рис , тваринний жир , борошно з маисового глютену , суха бурякова пульпа , целюлоза , калію хлорид , гідролізат білка , насіння льону , кальцію сульфат , сіль , L- лізину гідрохлорид , таурин , L- триптофан , вітаміни і мікроелементи. Містить схвалений ЄС антиоксидант.