Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

josera

Josera Active 25/17. Корм преміум-класу для активних собак. Вага 20 кг.

   Повнораціонний корм преміум-класу для дорослих собак, які відрізняються активністю та рухливістю. • Спеціальний рецепт для енергійних тварин • «Актив» має високий вміст метаболічної енергії • Пі..

1.900 грн.

Josera Balance-корм для літніх собак та собак із зайвою вагою Вага 15 кг

    Відмінно збалансований повноцінний корм з пониженим вмістом білків і жирів. Корм Josera Balance спеціально розроблений для літніх собак, а також для собак з низькими потребами в енергії. Завдяки с..

1.740 грн.

Josera Culinesse - корм супер-преміум класу для котів-гурманів. Вага 2 кг

    Корм Culinesse c апетитним лососем - саме те, що потрібно Вашій вибагливый киці. Чудово збалансований склад, добірні інгредієнти роблять корм легкозасвоюваним і дуже апетитним. Білки 31,5%; жири..

340 грн.

Josera Culinesse-корм супер-преміум класу для котів-гурманів. Вага 10 кг

    Корм Culinesse c апетитним лососем - саме те, що потрібно Вашій вибагливый киці. Чудово збалансований склад, добірні інгредієнти роблять корм легкозасвоюваним і дуже апетитним. Білки 31,5%; жири..

1.500 грн.

Josera Economy - корм для дорослих собак. Вага 20 кг.

    Повноцінний корм для дорослих собак. Ретельно підібрані інгредієнти роблять цей корм дуже смачним і повноцінним продуктом. Застосовується як основний і додатковий корм для дорослих собак. Сумісний..

970 грн.

Josera Family-корм для цуценят і годуючих сук. Вага 15 кг

    Josera Family високоенергетичний корм для сук і цуценят. Завдяки спеціальному складу Josera Family є оптимальним кормом для всіх вагітних і годуючих сук та їх цуценят до 8-ми тижневого віку. - міс..

1.815 грн.

Josera Festival- гіпоалергенний корм з апетитним соусом для вибагливих собак. Вага 15 кг

 Josera  Festival - це чудово збалансоване високоякісне харчування для дорослих собак.    До складу продукту додані лосось і рис; а кожна крокета покрита швидкорозчинною глазур'ю, яка при додаванні т..

1.800 грн.

Josera High Energy-корм для дорослих собак з підвищеною активністю. Вага 15 кг

   Раціон багатий енергією для спортивних собак та собак з підвищеною фізичною навантаженням. М'ясо качки та індички, лосось, яловичина, м'ясо устриць. Білки 30.0%, жири 21.0%    High Energy був спе..

1.800 грн.

Josera JosiCat Rind ЙозіКат Рінд - корм преміум класу для всіх видів котів Вага 10 кг

  Повнораціонний корм для дорослих котів Смачні крокети з апетитним присмаком яловичини Однаково добре підходить і для котів, що живуть дома і для тих, що гуляють на дворі Без..

960 грн.

Josera Kids-корм для цуценят і молодих собак. Вага 15 кг

Josera Kids містить оптимальну рецептуру, забезпечує всіма необхідними поживними речовинами цуценя в період його зростання. Білки - 25%, жири - 12%    Kids - це ідеальне харчування для Вашого чотири..

1.740 грн.

Josera Lamb & Rice-ягня з рисом корм для дорослих собак. Вага 15 кг

  Повноцінний корм для дорослих собак. • м'ясо ягняти є єдиним м'ясним компонентом • м'ясо ягняти та рис займають найбільшу частку скпаду • низький вміст протеїну та жиру • без додавання пшениці т..

1.900 грн.

Josera Leger - корм супер-преміум класу для мало-активних котів Вага 10 кг

   Корм L?ger завдяки зниженому вмісту калорій і високому рівню клітковини є идельным харчуванням для котів з надмірною вагою та мало-активних кішок. Білки 35,0%; жири 10,0%; клітковина-6,0%; зольні..

1.550 грн.

Josera Leger- корм супер-преміум класу для мало-активних котів Вага 2 кг

   Корм Josera Leger завдяки зниженому вмісту калорій і високому рівню клітковини є идельным харчуванням для котів з надмірною вагою та мало-активних кішок. Білки 35,0%; жири 10,0%; к..

350 грн.

Josera Minette - корм супер-преміум класу для кошенят, вагітних та годуючих кішок Вага 10 кг

   Повноцінне, здорове і збалансоване харчування особливо важливо в період зростання кошеня. Також, вкрай необхідно забезпечити високоякісним кормом дорослих кішок в період вагітності і вигодовування...

1.560 грн.

Josera Minette - корм супер-преміум класу для кошенят, вагітних та годуючих кішок Вага 2 кг

   Повноцінне, здорове і збалансоване харчування особливо важливо в період зростання кошеня. Також, вкрай необхідно забезпечити високоякісним кормом дорослих кішок в період вагітності і вигодовування...

370 грн.

Показано 1 по 15 з 27 (Всього сторінок 2)