Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

Brit

BRIT CARE Puppy Lamb & Rice для цуценят всіх порід (ягня+рис) 12кг

BRIT CARE PUPPY ALL BREED - повноцінний та збалансований корм для цуценят всіх порід. Корм володіє відмінними гіпоалергенними властивостями, так як його м'ясну основу складає дієтичне м'ясо я..

1.430 грн.

BRIT Premium Adult L 15 кг - для дорослих собак великих порід

BRIT PREMIUM ADULT L - це повнораціонне сухе харчування для собак великих порід 25-50 кг. Правильно організоване харчування дуже важливо для собак великих порід у зв'язку з їх фізіологічними особливос..

770 грн.

BRIT Premium Adult M 15 кг - корм для дорослих собак середніх порід

BRIT PREMIUM ADULT M - це сухе повноцінне харчування для дорослих собак середніх порід вагою 10-25 кг. Якщо ви хочете підтримувати організм вашої собаки в здоровому стані, ви повинні забезпечити її як..

770 грн.

BRIT Premium Adult S 8 кг - корм для дорослих собак маленьких порід.

BRIT PREMIUM ADULT S - повнораціонне сухе харчування для дорослих собак дрібних порід вагою 1-10 кг Собаки маленьких порід мають свої фізіологічні особливості і дуже важливо забезпечити їм правильне х..

610 грн.

BRIT Premium Adult XL 15 кг -корм для дорослих собак гігантських порід

Для задоволення харчових потреб собак гігантських порід у силу їх фізіологічних особливостей, потрібно спеціально збалансований харчовий раціон. Корм BRIT PREMIUM ADULT XL є прекрасно збалансованим ко..

920 грн.

BRIT Premium Cat Adult Chicken 8 кг -корм для дорослих котів з куркою

    BRIT ADULT CAT Chicken - це повноцінне харчування для дорослих кішок на основі курячого м'яса. Кожен власник кішки знає, наскільки важливим є підбір якісного харчування для свого улюбленця. Адже з..

770 грн.

BRIT Premium Cat Adult Salmon 8 кг - корм для дорослих котів з лососем

      Здоров'я кішки безпосередньо залежить від її харчування. Правильно підібраний раціон - це запорука того, що ваша кішка буде отримувати всі необхідні поживні речовини і мікроелементи для підтримк..

860 грн.

BRIT Premium Cat Kitten 8 кг - корм для кошенят.

     Правильний вибір корму дуже важливий для вашого кошеняти з перших тижнів його життя. Від цього залежить здоровий розвиток вашого маленького друга. Те, чим ви збираєтеся його годувати в ранньому д..

950 грн.

BRIT Premium Cat Sterilized 8 кг - корм для стерилізованих котів

    Якщо ваш вихованець пройшов через процедуру стерилізації, то цей корм стане відмінним вибором для підтримки його здоров'я і фізичної форми. У кормі містяться всі необхідні вітаміни і мінерали, нео..

850 грн.

BRIT Premium Junior L 15 кг - корм для цуценят великих порід

Корм BRIT PREMIUM JUNIOR L - це прекрасно збалансоване харчування для молодих собак і цуценят великих порід. Рекомендований для собак вагою 25-50 кг і віком від 4 місяців до 2 років. Правильно організ..

900 грн.

BRIT Premium Lamb & Rice 15 кг - корм з ягня і рисом для собак всіх порід

BRIT PREMIUM LAMB RICE - це спеціальне гіпоалергенне харчування для дорослих собак схильних до проявів харчової алергії. Основною особливістю цього корму є наявність м'яса ягняти і рису. Він не містит..

1.170 грн.

BRIT Premium Sport 15 кг - корм для собак з підвищенними фізичними навантаженнями

BRIT PREMIUM SPORT - це збалансоване сухе харчування для дорослих собак, які ведуть особливо активний спосіб життя і перебувають у стані підвищених фізичних навантажень. Це можуть бути сторожові собак..

900 грн.

BRIT CARE Adult Large Breed Lamb & Rice для собак великих порід (ягня+рис) 12кг

BRIT CARE ADULT LARGE - це повноцінне, збалансоване сухе харчування для собак великих порід. Цей корм має відмінну засвоюваність і був розроблений спеціально для задоволення всіх харчових і енер..

1.330 грн.

BRIT CARE Adult Medium Breed Lamb & Rice для собак середніх порід (ягня+рис) 12кг

BRIT CARE ADULT MEDIUM BREED LAMB RICE - повноцінний, збалансований за складом корм  розроблений з урахуванням потреб дорослих собак, середніх  порід. Сухий корм для собак Brit Care Adu..

1.310 грн.

BRIT CARE Adult Small Breed Lamb & Rice для собак малих порід 7,5кг

BRIT CARE ADULT SMALL - це сухий корм для дорослих собак маленьких і карликових порід з відмінною гіпоалергенною властивістю. Склад корму спеціально адаптований, щоб задовольнити всі живильні..

890 грн.

Показано 1 по 15 з 23 (Всього сторінок 2)