Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

Brit

Brit Premium Adult L 15 кг - для дорослих собак великих порід

BRIT PREMIUM ADULT L - це повнораціонне сухе харчування для собак великих порід 25-50 кг. Правильно організоване харчування дуже важливо для собак великих порід у зв'язку з їх фізіологічними особливос..

770 грн.

Brit Premium Adult M 15 кг - корм для дорослих собак середніх порід

BRIT PREMIUM ADULT M - це сухе повноцінне харчування для дорослих собак середніх порід вагою 10-25 кг. Якщо ви хочете підтримувати організм вашої собаки в здоровому стані, ви повинні забезпечити її як..

770 грн.

Brit Premium Adult S 8 кг - корм для дорослих собак маленьких порід.

BRIT PREMIUM ADULT S - повнораціонне сухе харчування для дорослих собак дрібних порід вагою 1-10 кг Собаки маленьких порід мають свої фізіологічні особливості і дуже важливо забезпечити їм правильне х..

610 грн.

Brit Premium Adult XL 15 кг -корм для дорослих собак гігантських порід

Для задоволення харчових потреб собак гігантських порід у силу їх фізіологічних особливостей, потрібно спеціально збалансований харчовий раціон. Корм BRIT PREMIUM ADULT XL є прекрасно збалансованим ко..

920 грн.

Brit Premium Cat Adult Chicken 8 кг -корм для дорослих котів з куркою

    BRIT ADULT CAT Chicken - це повноцінне харчування для дорослих кішок на основі курячого м'яса. Кожен власник кішки знає, наскільки важливим є підбір якісного харчування для свого улюбленця. Адже з..

770 грн.

Brit Premium Cat Adult Salmon 8 кг - корм для дорослих котів з лососем

      Здоров'я кішки безпосередньо залежить від її харчування. Правильно підібраний раціон - це запорука того, що ваша кішка буде отримувати всі необхідні поживні речовини і мікроелементи для підтримк..

860 грн.

Brit Premium Cat Kitten 8 кг - корм для кошенят.

     Правильний вибір корму дуже важливий для вашого кошеняти з перших тижнів його життя. Від цього залежить здоровий розвиток вашого маленького друга. Те, чим ви збираєтеся його годувати в ранньому д..

950 грн.

Brit Premium Cat Sterilized 8 кг - корм для стерилізованих котів

    Якщо ваш вихованець пройшов через процедуру стерилізації, то цей корм стане відмінним вибором для підтримки його здоров'я і фізичної форми. У кормі містяться всі необхідні вітаміни і мінерали, нео..

850 грн.

Brit Premium Junior L 15 кг - корм для цуценят великих порід

Корм BRIT PREMIUM JUNIOR L - це прекрасно збалансоване харчування для молодих собак і цуценят великих порід. Рекомендований для собак вагою 25-50 кг і віком від 4 місяців до 2 років. Правильно організ..

900 грн.

Brit Premium Lamb & Rice 15 кг - корм з ягня і рисом для собак всіх порід

BRIT PREMIUM LAMB RICE - це спеціальне гіпоалергенне харчування для дорослих собак схильних до проявів харчової алергії. Основною особливістю цього корму є наявність м'яса ягняти і рису. Він не містит..

1.170 грн.

Brit Premium Lamb & Rice 8 кг - корм з ягня і рисом для собак всіх порід

BRIT PREMIUM LAMB RICE - це спеціальне гіпоалергенне харчування для дорослих собак схильних до проявів харчової алергії. Основною особливістю цього корму є наявність м'яса ягняти і рису. Він не містит..

900 грн.

Brit Premium Sport 15 кг - корм для собак з підвищенними фізичними навантаженнями

BRIT PREMIUM SPORT - це збалансоване сухе харчування для дорослих собак, які ведуть особливо активний спосіб життя і перебувають у стані підвищених фізичних навантажень. Це можуть бути сторожові собак..

810 грн.

Показано 1 по 12 з 12 (Всього сторінок 1)