Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

Profine

Profine Cat Derma - корм для довгошерсних котів 10 кг

   Profine Cat Derma - це корм супер преміум класу спеціально розроблений для задоволення потреби в харчуванні довгошерстих і средньошерстних котів і кішок. Формула з натурального лосося і рису для до..

1.200 грн.

Profine Cat Original Adult - корм для котів з куркою 10кг

Profine Cat Original Adult - це корм супер преміум класу для дорослих котів з натуральної курки та рису. Протеїн 32%, жир 14%. Харчові переваги корму:   ІМУНІТЕТфункціональні поживні речовини (ві..

1.140 грн.

Profine DOG Adult Chicken&Potatoes- корм для собак з куркою 15кг

Profine Dog Adult Chicken&Potatoes - це корм супер преміум класу для дорослих собак з натуральної курки та картоплею. Містить 47% м'яса курки. Харчові переваги корму: ПЕРЕШКОДЖАЄ СТАРІННЮОрганічні..

1.050 грн.

Profine DOG Adult Lamb&Potatoes - корм для собак з ягня, 15 кг.

Profine Dog Adult Lamb&Potatoes - це корм супер преміум класу для дорослих собак з  гіпоалергенним м'ясом новозеландського ягня та картоплею. Містить 47% м'яса ягня. Харчові переваги корму: ПЕРЕШК..

1.730 грн.

Profine DOG Adult Large Breed Chicken&Potatoes - корм для собак великих порід з куркою 15кг

Profine Dog Adult Large Breed Chicken&Potatoes - це корм супер преміум класу для дорослих собак великих порід з натуральної курки та картоплею. Містить 47% м'яса курки. Харчові переваги корму: ТУР..

1.120 грн.

Profine DOG Adult Salmon&Potatoes - корм для собак лососем, 15 кг.

Profine Dog Adult Salmon&Potatoes - це корм супер преміум класу для дорослих собак з  гіпоалергенним лососем та картоплею. Містить 40% м'яса лосося. Харчові переваги корму: ПЕРЕШКОДЖАЄ СТАРІННЮОрг..

1.670 грн.

Profine DOG Senior Turkey&Potatoes - корм для собак похилого віку з індичкою, 15кг

Profine Dog Senior Turkey&Potatoes - це корм супер преміум класу для собак похилого віку з натуральною індичкою та картоплею. Містить 40% м'яса індички та курки. Харчові переваги корму: ПЕРЕШКОДЖА..

1.250 грн.

Profine Puppy Chicken&Potatoes - корм для цуценят і молодих собак з куркою, 15кг

Profine Puppy Chicken&Potatoes - це корм супер преміум класу для цуценят і молодих собак з натуральною куркою та картоплею. Містить 60% м'яса курки. Харчові переваги корму: ФОРМУЛА ДЛЯ СБАЛАНСОВАН..

1.200 грн.

Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)