Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

Bosch

BOSCH ACTIVE-корм для Собак, які ведуть активний спосіб життя. 15кг

BOSCH Active - це сухий корм для собак, які ведуть активний спосіб життя. Цей корм найбільш підходить для тих собак, хто потребує додаткові порції поживних речовин. Це можуть бути службові або с..

1.140 грн.

BOSCH Adult Lamb Rice - корм для собак з ягням 15кг

BOSCH Adult Lamb Rice - Повнораціонний корм для дорослих собак з середнім рівнем активності.Корм, розроблений спеціально для домашніх собак з середнім рівнем активності. Легкозасвоюване борошно з м'яс..

1.160 грн.

BOSCH Adult Maxi - корм для Собак великих порід 15кг

BOSCH Adult Maxi - це високоякісний, збалансований сухий корм для дорослих собак великих порід. Всі собаки великих порід відчувають проблеми з додатковими навантаженнями на зв'язки і суглоби, а ..

1.180 грн.

BOSCH Adult Menue- корм для собак, суміш м'ясних і овочевих гранул 15кг

BOSCH Adult Menue - це сухе харчування для собак, які ведуть нормальний спосіб життя або з підвищеною активністю. Особливістю цього корму є суміш м'ясних інгредієнтів з овочевими окремими гранул..

1.120 грн.

BOSCH Breeder Adult для собак всіх порід (ягня+рис) 20кг

BOSCH Breeder Adult  Ягня з Рисом - високоякісний сухий корм для дорослих собак повноцінно збалансований і призначений для собак з середнім рівнем активності.Breeder line lamb & rice підходит..

1.310 грн.

BOSCH Breeder Puppy для цуценят середніх і велих порід (ягня+рис) 20кг

BOSCH Breeder Puppy Корм для цуценят і підлітків від 2 до 12 місяців - повноцінно збалансований і високоякісний   - свіже м'ясо - головний складник в цьому раціоні     - бе..

1.610 грн.

BOSCH Breeder Sport для собак з високим рівнем активності 20кг

  BOSCH Breeder Sport   Корм для собак з високим рівнем активності - повноцінно збалансований і високоякісний.  -  повний раціон для собак старше року  -  для собак ..

1.340 грн.

BOSCH Junior Lamb & Rice для цуценят з ягням 15кг

BOSCH Junior Lamb  Rice - це повноцінний харчовий раціон для цуценят з чутливою травною системою. Це досить поширене явище, коли цуценята і юніори страждають розладом травної системи із за ..

1.530 грн.

BOSCH Junior Maxi для цуценят великих порід 15кг

BOSCH Junior Maxi - це сухий корм, який призначений для цуценят собак великих порід.  Корм з високим вмістом білку, вітамінів і мінералів підтримує оптимальний розвиток цуценят до року з урахуван..

1.400 грн.

BOSCH Junior Medium для цуценят середніх порід 15кг

BOSCH Junior Medium - повноцінне сухе харчування для зростаючих собак середніх порід (вага 15-25 кг). Особливістю цього корму є помірний енергетичний потенціал, для забезпечення здорового розвит..

1.380 грн.

BOSCH Junior Mini для цуценят малих порід 15кг

BOSCH Junior Mini - це сухий корм для зростаючих собак та цуценят маленьких порід (менше 15 кг). Це дуже корисне і смачне харчування, а форма крокету спеціально розрахована для фізіологічних осо..

1.450 грн.

BOSCH Senior-корм для старіючих собак 12,5кг

BOSCH Senior - це спеціально розроблений комплексний раціон харчування для собак у віці старше 8 років. Собаки в такому віці, як правило менш активні, а рівень апетиту все одно високий. Щоб задо..

1.000 грн.

BOSCH Sensitive Lamb Rice-корм для собак з чутливим травленням (алергією) 15кг

BOSCH Sensitive Lamb Rice - це збалансоване високоякісне сухе харчування для собак з чутливим травним трактом. Проблема підвищеної чутливості травлення та харчової алергії в собак стала з'являти..

1.650 грн.

BOSCH Special Light-корм для собак із зниженою калорійністю 12,5кг

BOSCH Special Light - це збалансоване низькокалорійне харчування для собак схильних до набору зайвої ваги. Низька калорійність досягається за рахунок зменшення кількості жирів і протеїнів, при ц..

1.170 грн.

Показано 1 по 14 з 14 (Всього сторінок 1)