Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

Royal Canin

!!!Royal Canin BABYDOG MILK. Замінник сучого молока для цуценят з моменту народження. 2кг

Замінник сучого молока , який дають цуценяті з народження до відлучення (близько 5 тижнів) в якості добавки або замість материнського молока. Для стабільного , гармонійного зростання цуценя , склад м..

1.821 грн.

!!!Royal Canin GASTRO INTESTINAL FELINE - при порушенні травлення. 2 кг

Royal Canin Gastro Intestinal корм для кішок при порушеннях травлення . Показання:     * Захворювання печінки (крім печінкової енцефалопатії )     * Гостра і хронічна діарея     * Хронічне запалення ..

675 грн.

Royal Canin HYPOALLERGENIC - при харчовій алергії. 2 кг

Royal Canin Hypoallergenic - це гіпоалергенна дієта для собак понад 10 кг при харчовій алергії або непереносимості. Показання:     Виключна дієта     Алергія аліментарної природи , що виявляється пор..

577 грн.

Royal Canin BOXER Корм для собак породи боксер. 12 кг

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак породи боксер віком від 15 місяців.Ідеальна м’язова маса Допомагає підтримувати м язову масу завдяки адаптованому вмісту протеїні..

2.230 грн.

Royal Canin BULLDOG PUPPY корм для цуценят породи англійський бульдог віком від 2 до 12 місяців. 12 кг

Бульдог до 12 місяців Повнораціонний сухий корм для цуценят породи англійський бульдог віком від 2 до 12 місяців.Здоров’я травлення Сприяє підтриманню здорового травлення та ба..

2.230 грн.

Royal Canin BULLDOG Корм для собак породи англійский бульдог з 12 месяців. 12 кг

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак породи англійський бульдог віком від 12 місяців.Зменшення запаху Сприяє зменшенню надмірної ферментації в кишечнику, що може викли..

2.230 грн.

Royal Canin CHIHUAHUA Корм для собак породи чіхуахуа з 8 місяців. 1,5 кг

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак породи чихуахуа віком від 8 місяців.Висока смакова привабливість               &nb..

384 грн.

Royal Canin COCKER Корм для кокер спанієлей з 12 місяців. 3 кг

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак породи кокер-спанієль віком від 12 місяців.Здоров’я шкіри і шерсті Допомагає підтримувати бар єрну функцію шкіри ( ексклюзивний комплекс), її здоров..

690 грн.

Royal Canin DACHSHUND JUNIOR Корм для цуценят породи Такса від 2 до 10 місяців. 1,5 кг

Корм розроблений спеціально для цуценят породи Такса.Завдяки високому вмісту глюкозаміну, хондроїтину, а також жирних кислот EPA і DPA, корм забезпечує правильний розвиток і здоров'я суглобів у цу..

378 грн.

Royal Canin DACHSHUND Корм для собак породи такса з 10 місяців. 1,5 кг

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак породи такса віком від 10 місяців.Такса - маленька собака з великим серцем, знаменитий мисливець. Короткі кінцівки такси не забезпечують достатньої аморт..

409 грн.

Royal Canin FIT-для дорослих кішок, які бувають на вулиці 10 кг

    Ці кішки виходять на вулицю лише від випадку до випадку і проводять більше часу вдома: Раціон таких кішок повинен містити всі необхідні поживні речовини для підтримання гарної фізичної..

2.208 грн.

Royal Canin FIT-для кішок,які бувають на вулиці. 4кг

      Ці кішки виходять на вулицю лише від випадку до випадку і проводять більше часу вдома: Раціон таких кішок повинен містити всі необхідні поживні речовини для підтримання гарної фізичної форми. ..

927 грн.

Royal Canin FRENCH BULLDOG Корм для собак породи Французький бульдог. 3 кг

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак породи французький бульдог віком від 12 місяців.Ідеальна маса м’язів Сприяє підтриманню м язової маси завдяки адаптованому вмісту протеїну (26%). Форму..

688 грн.

Royal Canin GERMAN SHEPHERD JUNIOR Корм для цуценят породи німецька вівчарка. 12 кг

Корм для цуценят Німецької вівчарки до 15 місяців.Щоб цуценя вівчарки перетворилося на красиву і життєрадісну тварину, яка з першого погляду зачаровує своєю красою і гордовитістю, його треба годувати ..

2.230 грн.

Royal Canin GERMAN SHEPHERD Корм для собаки породи німецька вівчарка. 12 кг

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак породи німецька вівчарка віком від 15 місяців.Німецькі вівчарки - горді і вірні тварини, які відрізняються доброзичливою вдачею і високим рівнем інтелекту ..

2.044 грн.

Показано 1 по 15 з 84 (Всього сторінок 6)