Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

Royal Canin

Royal Canin BABYCAT-корм для кошенят від 1до 4 місяців. 4 кг

      Повноційний корм для кошенят від 1 до 4 місяців, а також для кішок в період вагітності та лактації.       Після народження в період між 4 і 12 тижнями імунітет, отриманий кошеням від матері, по..

680 грн.

Royal Canin BABYDOG MILK. Замінник сучого молока для цуценят з моменту народження. 2кг

Замінник сучого молока , який дають цуценяті з народження до відлучення (близько 5 тижнів) в якості добавки або замість материнського молока. Для стабільного , гармонійного зростання цуценя , склад м..

1.450 грн.

Royal Canin BOXER Корм для собак породи боксер. 12 кг

       Через певних особливостей, собакам породи боксер необхідно спеціальне харчування. Так, у боксера дуже вузькі і короткі щелепи. Через особливу посадку зубів виникають труднощі із захопленням кор..

1.490 грн.

Royal Canin BULLDOG JUNIOR Корм для цуценят англійського бульдога до 12 місяців. 12 кг

     Збагачений глюкозамином і хондроїтину сульфатом , продукт допомагає зберігати здоровими хрящі і зв'язки суглобів , а додавання жирних кислот Омега 3 наділяє його протизапальними властивостями. Сп..

1.490 грн.

Royal Canin BULLDOG Корм для собак породи англійський бульдог у віці з 12 місяців. 12 кг

       Унікальна анатомія - особливі потреби Яскраво виражене брахицефальна будова черепа і виступає нижня щелепа .За всіх цих особливостей у бульдога можуть виникати труднощі з захопленням корму , че..

1.490 грн.

Royal Canin CHIHUAHUA Корм для собак породи чихуахуа з 8 місяців. 1,5 кг

      Чихуахуа понад усе цінують домашній затишок і своєю поведінкою часто нагадують кішок, привчаючись навіть користуватися туалетним лотком. За допомогою спеціально призначеного раціону можна виріши..

310 грн.

Royal Canin COCKER Корм для кокер спанієлів з 12 місяців. 3 кг

       Прекрасні і ніжні вуха. L-подібний вушний канал, в якому накопичується багато вушної сірки; шкіра, піддана запальним реакціям, і великі висячі вуха, покриті довгою шерстю, що утрудняє доступ по..

470 грн.

Royal Canin DACHSHUND JUNIOR Корм для цуценят породи Такса у віці від 2 до 10 місяців. 1,5 кг

Період росту - найважливіший час у житті собаки, тому що саме в ці місяці закладається основа її подальшого здоров'я. За перші 10 місяців життя вага цуценя Такси збільшується в 20 разів. Для формуван..

310 грн.

Royal Canin DACHSHUND Корм для собак породи такса з 10 місяців. 1,5 кг

Таксу миттєво впізнають по екзотичною зовнішності. Характерний вигляд є однією з причин її величезної популярності. Чудовий і невтомний мисливець, такса нічого не боїться і може стати відмінним сторож..

310 грн.

Royal Canin FIT-для кішок,які бувають на вулиці. 10 кг

      Ці кішки виходять на вулицю лише від випадку до випадку і проводять більше часу вдома: Раціон таких кішок повинен містити всі необхідні поживні речовини для підтримання гарної фізичної форми. ..

1.420 грн.

Royal Canin FIT-для кішок,які бувають на вулиці. 4кг

      Ці кішки виходять на вулицю лише від випадку до випадку і проводять більше часу вдома: Раціон таких кішок повинен містити всі необхідні поживні речовини для підтримання гарної фізичної форми. ..

630 грн.

Royal Canin FRENCH BULLDOG JUNIOR Корм для собак породи французький бульдог до 12 місяців. 1кг

Французький бульдог - унікальна собака , і тому він потребує адаптоване харчування.   Продукт виготовлений з використанням високоякісних рослинних білків ( LIP ) , що володіють високою засвоюваністю..

220 грн.

Royal Canin FRENCH BULLDOG Корм для собак породи Французький бульдог. 3 кг

    Французький бульдог - унікальна собака , і тому він потребує адаптоване харчування.   Ідеальна м'язова маса Завдяки оптимальному рівню білків і додаванню L -карнітину , продукт сприяє підтримц..

490 грн.

Royal Canin GERMAN SHEPHERD JUNIOR Корм для цуценят породи німецька вівчарка. 12 кг

Royal Canin German Shepherd Junior 30 - це спеціальний корм для цуценят (з 2-х до 15 місяців) німецьких вівчарок. Період росту - найважливіший час у житті собаки , тому що саме в ці місяці закладаєт..

1.490 грн.

Royal Canin GERMAN SHEPHERD Корм для собаки породи німецька вівчарка. 12 кг

Корм для німецьких вівчарок віком від 15 місяців Турбота про безпечне травлення. У німецької вівчарки , як і у інших великих собак , шлунок і кішківник дуже чутливі . На це є три причини : відносно н..

1.490 грн.

Показано 1 по 15 з 77 (Всього сторінок 6)