Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

ProPlan Junior для Кошенят і Годуючих Кішок Курка. 10кг

  • ProPlan Junior для Кошенят і Годуючих Кішок Курка. 10кг
  • Артикул: ProPlan Junior для Кошенят і Годуючих
  • Наявність: Нет в наличии

1.800 грн. Ціна в бонусних балах: 100

         Для здорового розвитку кошенят у віці від 6 тижнів до 1 року. PRO PLAN JUNIOR - корм з високим вмістом білка для кошенят, який поєднує всі основні поживні речовини, включаючи вітаміни C і D, ДГК і антитіла. Підходить для стерилізованих кошенят.

Доведено:

  •  Зміцнює здоров'я кишечника кошенят і знижує ризик розладів, завдяки екстрактам молока, врівноважуючим флору кишечника і зміцнює його захисні механізми.
  • Допомагає підтримувати хороший зір і розвиток мозку з допомогою основних поживних речовин.
  • Сприяє зміцненню імунної системи завдяки молозива, яке містить велику кількість антитіл і забезпечує більш сильну і швидку імунну реакцію.
  • Стимулює здоровий ріст кісток і мускулатури за рахунок збалансованого поєднання мінералів для кісток і високого вмісту білка для розвитку м'язів.
  • Підходить для стерилізованих кошенят.

Розмір порції, необхідної для підтримки ідеального стану тіла, змінюється в залежності від віку, рівня активності та умов життя. Відстежуйте вагу Вашого кошеняти і міняйте кількість корму відповідно.

Склад: Курка (20 %), рис, кукурудзяна мука, зневоднений білок свинини, зневоднений білок птиці, кукурудза, тваринний жир, кукурудзяний крохмаль, мінерали, пшенична клейковина, яєчний порошок, гідролізат, риб'ячий жир, молозиво (0,1 %).

            PRO PLAN JUNIOR слід вводити у віці 3-4 тижнів. Продукт необхідно змішувати з водою, щоб полегшити процес прийому їжі. Збільшуйте кількість корму, коли кошеня почне їсти більше, і зменшуйте кількість доданої води до тих пір, поки він не зможе почати їсти корм сухим. Годуйте кошеня 2-3 рази на день або на свій розсуд. Під час вагітності давайте кішці корм у кількості не менш як 90 г/день, під час лактації - як мінімум 180 г/день, або на свій розсуд. Для отримання більш детальної інформації зверніться до ветеринара.

Рекомендована кількість корму (г/день):

Вік кошеня (тижні)                  Кіль-ть корму
 6–12                                          20–80 г
 12–26                                        50–100 г
 26–52                                        100–50 г

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший