Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

Наповнювачі

Super Benek Бентонітовий Економний наповнювач натуральний

Гігієнічний наповнювач для котячих туалетів Super Benek Economic - продукт, який характеризується хорошими абсорбуючими властивостями і ефективністю.Перевагою продукту також є його низька ціна, конкур..

*

616 грн.

Super Benek Бентонітовий Компактний наповнювач

КАТЕГОРІЯ: Економ.ТИП: грудкуючий.МАТЕРІАЛ: Бентоніт.РОЗМІР ГРАНУЛИ: змішані гранули сірого кольору.ЗАПАХ: натуральний.РЕКОМЕНДОВАНО: усім котам.Виробник: CERTECH (Польща)...

*

864 грн.

Super Benek Бентонітовий Компактний наповнювач з ароматом лаванди

МАТЕРІАЛ: Бентоніт.РОЗМІР ГРАНУЛИ: звичайні гранули дрібного помелу.ЗАПАХ: приємний заспокійливий аромат лаванди. Лавандові олії володіють заспокійливим та антибактеріальним ефектом.РЕКОМЕНДОВАНО: осо..

*

878 грн.

Super Benek Бентонітовий Компактний наповнювач з ароматом морської свіжості

       КАТЕГОРІЯ: Економ.ТИП: грудкуючий.МАТЕРІАЛ: Бентоніт.РОЗМІР ГРАНУЛИ: змішані гранули сірого кольору.ЗАПАХ: розслабляючий аромат морського бризу.РЕКОМЕНДОВАНО: усім..

*

868 грн.

Super Benek Бентонітовий Компактний наповнювач з ароматом цитрусової свіжості

МАТЕРІАЛ: Бентоніт.РОЗМІР ГРАНУЛИ: звичайні гранули дрібного помелу.ЗАПАХ: цитрусових фруктів, який є приємним для котів.РЕКОМЕНДОВАНО: усім котам.Виробник: CERTECH (Польща)...

*

894 грн.

Super Benek Бентонітовий Оптимальний наповнювач

МАТЕРІАЛ: Бентоніт.РОЗМІР ГРАНУЛИ: змішані гранули дрібного та грубого помелу.ЗАПАХ: звичайний природний запах, який є особливо прийнятний для котів.РЕКОМЕНДОВАНО: усім котам.Виробник: CERTECH (Польща..

*

844 грн.

Super Benek Бентонітовий Оптимальний наповнювач з ароматом морської свіжості

МАТЕРІАЛ: Бентоніт.РОЗМІР ГРАНУЛИ: змішані гранули дрібного та грубого помелу.ЗАПАХ: розслабляючий аромат морського бризу.РЕКОМЕНДОВАНО: усім котам.Виробник: CERTECH (Польща)...

*

976 грн.

Super Benek Бентонітовий Стандартний наповнювач

МАТЕРІАЛ: Бентоніт.РОЗМІР ГРАНУЛИ: звичайні гранули грубого помелу.ЗАПАХ: звичайний природній запах, який є особливо прийнятний для котів.РЕКОМЕНДОВАНО: усім котам.Виробник: CERTECH (Польща)...

*

768 грн.

Super Benek Бентонітовий Стандартний наповнювач з ароматом лаванди

   МАТЕРІАЛ: Бентоніт.РОЗМІР ГРАНУЛИ: звичайні гранули грубого помелу.ЗАПАХ: приємний заспокійливий аромат лаванди. Лавандові олії володіють заспокійливим та антибактеріальним ефектом.РЕКОМЕ..

*

896 грн.

Super Benek Бентонітовий Стандартний наповнювач з ароматом цитрусової свіжості

МАТЕРІАЛ: Бентоніт.РОЗМІР ГРАНУЛИ: звичайні гранули грубого помелу.ЗАПАХ: цитрусових фруктів, який є особливо дружній для котів.РЕКОМЕНДОВАНО: особливо підходить для котів з шерстю середньої або довго..

*

814 грн.

Super Benek Бентонітовий Універсальний Компактний наповнювач з натуральним запахом

Гігієнічний наповнювач Super Benek Universal Сompact для котів з бентонітової глини.Цей наповнювач складається з гранул у фракції 0,5-2,0 мм. Характеризується чудовими абсорбуючими властивостями, відс..

*

660 грн.

Super Benek Бентонітовий Універсальний наповнювач з натуральним запахом

Гігієнічний наповнювач Super Benek Universal для домашніх тварин з бентонітової глини.Характеризується вмістом гранул розміром 0,5-4 мм. Дуже дієвий завдяки тому, що одночасно грудкується і набухає, щ..

*

592 грн.

Super Benek Кукурудзяний Золотий наповнювач

Super Benek Кукурудзяний Золотий це наповнювач, якій складається з маленьких валиків. Вони чудово вбирають рідину та неприємний запах, утворюючи при контакті із сечею стійкі грудки. Якщо ви регулярно ..

894 грн.

Super Benek Кукурудзяний Стандартний наповнювач натуральний

Super Benek Стандартний кукурудзяний наповнювач відмінно утримує рідину та запахи, безпечний для людей та тварин, не забруднює навколишнє середовище. Дрібні гранули, при попаданні сечі, збиваються у с..

*

748 грн.

Super Benek Кукурудзяний Стандартний наповнювач натуральний з ароматом морської свіжості

Super Benek Стандартний кукурудзяний наповнювач відмінно утримує рідину та запахи, безпечний для людей та тварин, не забруднює навколишнє середовище. Дрібні гранули, при попаданні сечі, збиваються у с..

*

786 грн.

Показано 1 по 15 з 19 (Всього сторінок 2)

Наповнювачі