Пн-Пт з 9.00 до 19.00,
Сб Нд вихідний

Сухий корм

Gemon Dog All Breeds Lamb & Rice-для собак всіх порід (ягня з рисом)

Gemon Professional Breeders Adult Lamb & Rice - повнораціонний збалансований сухий корм преміум класу з м'ясом ягняти і рисом для дорослих собак всіх порід з нормальною фізичною активністю. ..

2620 грн.

Gemon Dog All Breeds Puppy & Junior-для цуценят всіх порід (курка з рисом)

Gemon Professional Breeders Puppy & Junior Chicken - повнораціонний збалансований сухий корм преміум класу, в основі якого корисне м'ясо курки для цуценят всіх порід у віці від 6 тижнів до 1..

2620 грн.

Gemon Dog All Breeds Tuna & Rice-для собак всіх порід (тунець з рисом)

Gemon Professional Breeders Adult Tuna & Rice - повнораціонний збалансований сухий корм преміум класу з тунцем та рисом для дорослих собак всіх порід з нормальною фізичною активністю. Корм м..

2540 грн.

Gemon Dog All Breeds Сhicken & Rice-для собак всіх порід (курка з рисом)

Gemon Professional Breeders Adult Сhicken & Rice - повнораціонний збалансований сухий корм преміум класу з м'ясом курки і рисом для дорослих собак всіх порід з нормальною фізичною активністю..

2250 грн.

Gemon Dog Maxi Adult-для собак великих порід (курка з рисом)

Gemon Maxi Adult with Chicken & Rice - повнораціонний збалансований сухий корм преміум класу з високоякісним м'ясом курки і рисом для дорослих собак великих порід вагою від 32 до 80 кг. Ко..

2520 грн.

Gemon Dog Maxi Puppy & Junior-для цуценят великих порід (курка з рисом)

Gemon Maxi Puppy & Junior - повнораціонний збалансований сухий корм преміум класу з легкозасвоюваним м'ясом курки і корисним рисом для цуценят великих порід віком від 6 тижнів до 12 місяців..

2270 грн.

Gemon Dog Medium Adult Tuna & Rice-для собак середніх порід (тунець з рисом)

Gemon Medium Adult with Tuna & Rice - повнораціонний збалансований сухий корм преміум класу з високоякісним м'ясом тунця і рисом для дорослих собак середніх порід вагою від 12 до 30 кг. Кор..

2240 грн.

Gemon Dog Medium Adult with Lamb & Rice-для собак середніх порід (ягня з рисом)

Gemon Medium Adult with Chicken Lamb & Rice - повнораціонний збалансований сухий корм преміум класу з високоякісним м'ясом ягня і рисом для дорослих собак середніх порід вагою від 12 до 30 к..

2380 грн.

Gemon Dog Medium Adult-для собак середніх порід (курка з рисом)

Gemon Medium Adult with Chicken & Rice - повнораціонний збалансований сухий корм преміум класу з високоякісним м'ясом курки і рисом для дорослих собак середніх порід вагою від 12 до 30 кг. ..

2100 грн.

Gemon Dog Medium Puppy & Junior-для цуценят середніх порід (курка з рисом)

Gemon Medium Puppy & Junior with Chicken & Rice - повнораціонний збалансований сухий корм преміум класу з високоякісним м'ясом курки і рисом для цуценят середніх порід вагою від 12 до 30..

2220 грн.

Gemon Dog Mini Adult with Chiken & Rice-для собак малих порід (курка з рисом)

Gemon Mini Adult with Chiken & Rice - повнораціонний збалансований сухий корм преміум класу з  м'ясом курки і рисом для дорослих собак дрібних порід вагою від 2 до 10 кг. Корм підходить для..

2320 грн.

Gemon Dog Mini Adult with Salmon & Rice-для собак малих порід (лосось з рисом)

Gemon Mini Adult with Salmon & Rice - повнораціонний збалансований сухий корм преміум класу з цінних м'ясом лосося і рисом для дорослих собак дрібних порід вагою від 2 до 10 кг. Корм підхо..

2510 грн.

MERA essential Agility корм для собак із підвищеними фізичними навантаженнями

MERA essential Agility  - Повнораціонний сухий корм із м'ясом птиці для дорослих собак всіх порід із підвищеними фізичними навантаженнями. Дає змогу забезпечити організм улюбленця необхідними..

*

2157 грн.

MERA essential Junior 1 корм для цуценят та юніорів всіх порід

MERA essential Junior 1 - повнораціонний корм для зростаючих собак дрібних та середніх порід, а також для всього періоду росту цуценят.•  Підтримка імунного захисту•  Захист суглобів•  ..

*

2453 грн.

MERA essential Light корм для собак із зайвою вагою

MERA essential Light – повноцінний сухий корм для собак із зайвою вагою.По суті, ми поєднуємо наш давній сімейний рецепт та успішну класику для благополуччя вашого домашнього собаки. Завдяки концепції..

*

2085 грн.

Показано 1 по 15 з 460 (Всього сторінок 31)

Сухий корм
Сухий корм